دکمه موبایل منو

اخبار

بهره‌مندی بیش از 1300 خانوار بشرویه ای از خدمات حمایتی کمیته امداد

بهره‌مندی بیش از 1300 خانوار بشرویه ای از خدمات حمایتی کمیته امداد
هم‌اکنون به یک هزار و 333 خانوار بشرویه ای، از سوی کمیته امداد خدمات حمایتی ارائه می‌شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه در دیدار با امام جمعه این شهرستان ،اقدامات و فعالیت های صورت گرفته به نیازمندان و خانوارهای تحت حمایت را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قائم عبداللهی، رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه گفت: درماه مبارک رمضان با مشارکت خیران هشت هزار پرس غذای گرم در بین نیازمندان و مددجویان تحت حمایت توزیع شد.

عبداللهی در ادامه افزود: هم‌اکنون یک هزار و 333 خانوار بشرویه ای تحت حمایت کمیته امداد هستند که 38 درصد مددجویان را زنان سرپرست خانوار تشکیل می‌دهند و از تمامی خدمات این نهاد در سرفصل‌های آموزشی، بهداشت و سلامت، فرهنگی، اشتغال، حمایت و سلامت،تسهیلات کارگشایی، کمک‌هزینه ازدواج و غیره برخوردار هستند.

وی بابیان اینکه کمیته امداد در قالب طرح‌های مختلف، خدمات‌رسانی به نیازمندان و مددجویان تحت پوشش خود ارائه می‌دهد، افزود: هم‌اکنون یک هزار و 598 حامی از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد حمایت می‌کنند و ماهیانه مبالغی را به حساب ایتام واریز می‌کنند.

رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه هموار سعی کرده است با ارائه خدمات حمایتی به خانوارهای تحت حمایت ضمن حفظ استقلال و کرامت مددجویان،آن‌ها را به سمت توانمندسازی هدایت کند.

انتهای پیام

۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۳:۱۲
تعداد بازدید : ۴۵
کد خبر : ۳۸۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید