دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۴ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۱:۴۷
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۵۶۸۰۵
گزارشگر : ۶۷
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی عنوان کرد:

اهدای 299 کمک هزینه جهیزیه به نوعروسان مددجو

(شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶) ۱۱:۴۷

همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) 185 زوج جوان تحت حمایت کمیته امداد خراسان جنوبی راهی خانه بخت شدند.

مدیرکل کمیته امداد استان به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) اقدامات صورت گرفته در خصوص پرداخت کمک جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت را از ابتدای سال جاری را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری ،رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی یکی از اهداف و اولویت های این نهاد را ترویج و گسترش فرهنگ اصیل اسلامی در برپائی ازدواج های آسان،کم هزینه و پایدار عنوان کرد و افزود: از ابتدای سالجاری 299 کمک هزینه جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت اهدا شده است.

سلم آبادی ضمن قدردانی از کمک های خیرین و نیکوکاران استان، بر لزوم جذب مشارکتهای مردمی در انجام این امر خداپسندانه تاکید کرد و افزود:امیدواریم با همکاری و مشارکت حامیان بتوانیم زمینه ازدواج جوانان تحت حمایت را فراهم کنیم.

به گفته وی هم اکنون 200 نوعروس تحت حمایت،در نوبت دریافت کمک هزینه جهیزیه هستند که امیدواریم با کمک و همراهی خیران بتوانیم شرایط را برای تامین کمک هزینه جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت فراهم کنیم.

سلم آبادی گفت: این نهاد در جهت ازدواج نوعروسان تحت حمایت به هریک از این افراد مبلغ 20 میلیون ریال کمک هزینه جهیزیه اهدا می کند و از ابتدای سالجاری پنج میلیارد و 812 میلیون ریال در این خصوص پرداخت شده است.

وی به برگزاری دوره‌های آموزشی برای نوعروسان تحت حمایت اشاره کرد و افزود: این دوره‌های آموزشی با هدف آشنایی با اصول و مهارت‌‌های زندگی برگزار می شود و نوعروسان در این دوره‌های آموزشی با مسائلی از قبیل  بهداشت فردی، بهداشت روانی و سبک زندگی اسلامی آشنا می شوند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۹۷پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید