دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۶ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۴
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۵۶۸۹۳
گزارشگر : ۶۷
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خراسان جنوبی اعلام کرد:

معافیت 49 فرزند مددجو از خدمت سربازی

(دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۴

49 فرزند مددجوی تحت حمایت کمیته امداد خراسان جنوبی از ابتدای امسال تاکنون از خدمت سربازی معاف شدند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خراسان جنوبی فعالیت های انجام شده در جهت معافیت فرزندان مددجو را از ابتدای سال جاری تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،علی اکبر نخعی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد  استان خراسان جنوبی گفت: برای ارائه تسهیلات به فرزندان مددجوی تحت حمایت این نهاد و بر حسب پیشنهاد ستاد نیروهای مسلح و تصویب مقام معظم رهبری(فرمانده کل قوا) مبنی بر معافیت تعدادی از فرزندان مددجوی تحت حمایت، امسال با پیگیری های کارشناسان این نهاد 49 نفر از فرزندان مددجوی از خدمت سربازی معاف شده اند. همچنین زمان خدمت  76 نفر کاهش یافت و 85 نفر نیز به مناطق محل سکونت خود منتقل شدند.

نخعی افزود: معافیت فرزندان مددجو، نقش بسیار مهمی در توانمند سازی خانواده های  تحت حمایت ایفا می کند و فرزندان این خانواده ها با معافیت از خدمت سربازی، می توانند سرپرستی خانواده را بر عهده گرفته و از لحاظ معیشتی تکیه گاهی برای خانواده خود باشند  البته در کنار این معافیت، اشتغال آنان مورد توجه قرار می گیرد تا خانواده ها به توانمندی برسند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان گفت: این نهاد علاوه بر پیگیری معافیت، کاهش تعرفه خدمت و نزدیکی مشمولان به محل زندگی، همواره در تلاش است از خانواده های مشمولان نیازمند حمایت کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۱۷پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید