دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۷ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۳:۲۹
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۵۶۹۵۲
گزارشگر : ۶۷
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی اعلام کرد:

توزیع 3 هزار بسته لوازم التحریر در بین دانش‌آموزان نیازمند

(سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶) ۱۳:۲۹

سه هزار و 50 بسته لوازم التحریر با همکاری موسسه خیریه حضرت رقیه(س)در بین دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان توزیع می شود.

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی (دوشنبه 6 شهریور96)در مراسم ارسال بسته های لوازم التحریر در بین دانش آموزان نیازمند تحت حمایت استان، به تشریح خدمات فرهنگی به خانواده های تحت حمایت پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،رضا سلم آبادی مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی  امروز  در این در مراسم  گفت: این اقلام با همکاری موسسه خیریه حضرت رقیه(س) و با هدف خدمت رسانی به دانش آموزان نیازمند صورت گرفته است.

سلم آبادی ارزش لوازم التحریر اهدا شده به هر یک از دانش آموزان نیازمند تحت حمایت را یک میلیون ریال عنوان کرد و افزود: این اقلام شامل کیف، دفتر و نوشت افزار بوده و در بین یک هزار و 528 دختر و یک هزار و 522 پسر تحت حمایت در مناطق محروم استان، تا پایان شهریور توزیع خواهد شد.

وی ارزش کل بسته های لوازم التحریر را سه میلیارد و 50 میلیون ریال عنوان کرد و افزود: هم اکنون 9 هزار و 801 دانش آموز دختر و پسر در استان تحت حمایت کمیته امداد هستند و تا پایان شهریور ، هزینه خرید لوازم التحریر به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد استان گفت: هم اکنون یک هزار و 400 دانشجو تحت حمایت این نهاد هستند که از خدمات فرهنگی، تربیتی و تحصیلی استفاده می کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۳۴پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید