دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۷
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۵۷۰۸۰
گزارشگر : ۶۷
مدیر کل کمیته امداد استان خراسان جنوبی عنوان کرد:

پرداخت حدود 4هزار فقره وام قرض الحسنه به نیازمندان

(یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۷

خیران استان خراسان جنوبی تاکنون بیش از سه میلیارد ریال در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کمیته امداد سپرده گذاری کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان، گزارشی از عملکرد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت از ابتدای سال جاری ارئه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد استان خراسان جنوبی با بیان اینکه صندوق قرض الحسنه کمیته امداد با هدف پرداخت تسهیلات قرض الحسنه با شرایط آسان به مددجویان و اقشار آسیب پذیر جامعه راه اندازی شده است، افزود: خیران استان خراسان جنوبی  تاکنون بیش از سه میلیارد ریال در صندوق قرض الحسنه کمیته امداد سپرده گذاری کرده اند.

سلم آبادی گفت: سه هزار و 940 فقره وام از طریق صندوق قرض الحسنه کمیته امداد از ابتدای سال جاری مبلغ 129 میلیارد ریال به نیازمندان پرداخت شده  که از این تعداد سه هزار و  700 فقره وام کارگشایی و 240 فقره وام اشتغال زایی بوده است.

وی با تاکید به اینکه بسیاری از مشکلات مددجویان در حوزه کارآفرینی، اشتغال زایی، اقتصادی و معیشتی با راه‌اندازی صندوق قرض الحسنه امداد کمیته امداد برطرف شده است، افزود: امیدواریم با مشارکت خیران و سپرده گذاری در صندوق کمیته امداد بتوانیم شرایط مناسبی را برای حل مشکلات نیازمندان فراهم کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان با بیان اینکه زمینه صدور آنی انواع کارت های شتابی در صندوق قرض الحسنه کمیته امداد استان خراسان جنوبی فراهم شده است، افزود: مشتریان می توانند با تهیه این کارت از تمامی پایانه های خود پرداز شعب صندوق و سایر بانک های عضو شبکه شتاب، فروشگاه های دارای پایانه POS و اینترنت بانک استفاده کنند.

سلم آبادی افزایش اعتماد عمومی، سرعت در ارائه خدمات، تسهیل در پرداخت تسهیلات به نیازمندان را از اهداف صندوق قرض الحسنه کمیته امداد عنوان کرد و افزود: این صندوق با رویکرد جلب مشارکت و جذب سپرده گذاری خیران و کاهش بروکراسی اداری در مراجعه مددجویان و نیازمندان به بانک ها برای دریافت وام، در تمامی شهرستانهای استان، باجه هایی راه اندازی و به مددجویان تحت حمایت،  خدمات ارائه می شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۷۳پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید