دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۶
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۵۷۱۸۵
گزارشگر : ۶۷

افزایش 40 درصدی نذورات قربانی در خراسان جنوبی

(سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۶

مردم خیر و نوع دوست خراسان جنوبی در روز عید سعید قربان، پنج هزار و 642 کیلو گرم گوشت قرمز به نیازمندان تحت حمایت این نهاد اهدا کردند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان، اقدامات انجام شده در روز عید سعید قربان و جمع آوری نذورات مردم خیر و نوع دوست استان را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،احمد رفیعی معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: با همراهی خوب خیران، کمک ها و نذورات قربانی جمع آوری شده در روز عید سعید قربان، 40 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشت و پنج هزار و 642 کیلو گرم گوشت قرمز به ارزش 261 میلیون و 700 هزار تومان نذورات قربانی به پایگاه های این نهاد و مراکز نیکوکاری در سطح استان اهدا کردند و این نذورات قربانی با اولویت خانواده ایتام ، سالمندان، زنان سرپرست خانوار و نیازمندان توزیع شد.

رفیعی افزود:127 پایگاه ثابت و سیار در محل برگزاری نماز عیدقربان، میادین، معابر اصلی و مساجد سطح استان نذورات قربانی مردم نوع دوست، خداجو و متدین را جمع آوری کردند. 

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان گفت:مردم نوع دوست استان همواره در راستای احیای فرایض و سنت های دین مبین اسلام پیش قدم بوده اند.

رفیعی گفت: مردم نیکوکار و همیشه در صحنه خراسان جنوبی امسال نیز همانند سال های گذشته با این نهاد همکاری های لازم را داشتند و با کمک های بی دریغ خود شادی را در دهه ولایت مهمان سفره نیازمندان واقعی و ایتام کردند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: ادارات و مراکز نیکوکاری این نهاد در سطح استان، نذورات قربانی مردم را تا پایان دهه ولایت جمع آوری خواهند کرد. همچنین نیکوکاران می توانند با شماره گیری کد #7*3*8877* و یا نصب نرم افزار سکه بر روی تلفن همراه خود و یا واریز وجه به شماره حساب 0102102891005 نزد بانک صادرات شعبه مرکزی بیرجند در جهت یاری رساندن به نیازمندان واقعی جامعه مشارکت کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۱۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید