دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۹:۴۴
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۵۷۴۷۵
گزارشگر : ۶۷
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

محرومیت و فقر در جامعه از عوارض تخلفات خواص است

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۹:۴۴

متاسفانه خواص جامعه تخلف می کنند و عوام آسیب می بینند این در حالی است که باید قانون اساسی بر اساس عدل اجرا شود تا محروم و فقیر در جامعه نداشته باشیم.

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی (پنجشنبه 16 شهریور۹۶ ) نماینده ولی فقیه در استان، دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛آیت الله سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در دیدار با کارکنان کمیته امداد استان، گفت: عدالت مد نظر اسلام تنها عدالت اقتصادی نیست و  بیش از همه عدالت در خود انسان، انسان شناسی و خدا شناسی مهم است که اگر آن درست شود، همه مسائل درست می شود.

آیت الله عبادی با بیان اینکه مهمترین شاخصه انقلاب اسلامی عدالت است افزود: باید عدالت حضرت علی (ع) در جامعه نهادینه شود و همه برای کسب علم، اخلاق، معرفت و عدالت امیرالمونین (ع) تلاش کنیم.

وی با اشاره به اینکه محرومیت و فقر در جامعه از عوارض تخلفات خواص است، گفت: متاسفانه خواص جامعه تخلف می کنند و عوام آسیب می بینند باید قانون اساسی را بر اساس عدل اجرا کنیم تا محروم و فقیر در جامعه نداشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: هدف امام از تاسیس کمیته امداد، کمک به نیازمندان و محرومان جامعه بود و باید در همه شرایط عزت و کرامت خانوارهای تحت حمایت حفظ شود.

عبادی بابیان اینکه به اینکه کمیته امداد اقدامات خوبی در توانمند سازی خانوارهای تحت حمایت انجام داده است، افزود: ایجاد اشتغال موجب، استقلال خانوار های تحت حمایت می شود و امیدواریم کمیته امداد با ادامه این گونه برنامه ها بتواند، شرایط خوداتکایی و توانمند سازی خانوارهای تحت حمایت را فراهم کند.

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان جنوبی گفت: توانمند سازی خانوارهای تحت حمایت، یکی از اولویت های کاری این نهاد است و از ابتدای سال جاری ۵۰۰ فرصت شغلی برای توانمند سازی مددجویان تحت حمایت، با رویکرد توسعه فرهنگ کار وتلاش و با هدف خودباوری و خوداتکائی ایجاد شده است.

رضا سلم آبادی در ادامه افزود: در سال جاری 51 میلیارد تومان اعتبار اشتغال به استان اختصاص یافته که از مجموع اعتبارات اشتغال استان 35 میلیارد تومان از منابع بانکی و 16 میلیارد تومان از سوی صندوق اشتغال امداد تامین می شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۷۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید