اخبار

فرماندار شهرستان بشرویه

رسیدگی به امورات خانوارهای محروم صدقه جاریه است

رسیدگی به امورات خانوارهای محروم صدقه جاریه است
فرماندار شهرستان بشرویه در بازدید سرزده از کمیته امداد این شهرستان از خدمات صادقانه و اثرگذار کمیته امداد در جهت کمک به خانوارهای تحت حمایت تقدیر کرد و افزود: رسیدگی به امورات خانوار های محروم و بی بضاعت یک صدقه جاریه است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی رضا زمان زاده ، فرماندار شهرستان بشرویه در جمع کارکنان کمیته امداد شهرستان بشرویه گفت: یکی از اهداف مهم انقلاب اسلامی ،کمک به محرومان و مستضعفان و تلاش برای رفع مشکلات آنان است ،که این موضوع  به نحو احسن، مطلوب و شایسته انجام می دهد.
زمان زاده ضمن بازدید از بخش های مختلف کمیته امداد و تقدیر از خدمات صادقانه و اثرگذار  در جهت کمک به افراد تحت حمایت افزود: رسیدگی به امورات خانوار های محروم و بی بضاعت یک صدقه جاریه است.
وی با بیان اینکه مسئولان باید تنها خدمت صادقانه به مردم را به منظور رفع هرچه بیشتر مشکلات آنان سرلوحه کارخود قرار دهند افزود: کمیته امداد در حوزه های مختلف از قبیل حمایتی ، اشتغال ، فرهنگی و مسکن خدمات خوبی به نیازمندان ارائه کرده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه گفت: هم اکنون یک هزار و 500 خانوار در قالب سه هزار نفر تحت حمایت کمیته امداد بشرویه هستند و به این افراد خدمات ارائه می شود.
قائم عبداللهی همچنین به حمایت کمیته امداد شهرستان بشرویه از یک هزار سالمند و 120 بیمار صعب العلاج اشاره کرد و افزود: در جهت ارائه خدمات حمایتی و درمانی طی هشت ماهه سال جاری بیش از 40 میلیون تومان به خانوارهای سالمند و بیمار مساعدت شده است.
وی در ادامه به مشارکت مردم خیر و نوع دوست شهرستان در کمک به نیازمندان اشاره کرد و افزود: از ابتدای سال جاری مردم شهرستان 70 میلیون تومان صدقات به محرومان و نیازمندان کمک کردند و همچنین بیش از 220 میلیون تومان زکات مستحبی و واجب از کشاورزان جمع آوری شده است.
انتهای پیام


۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۰
تعداد بازدید : ۱۵۰
کد خبر : ۱,۰۶۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید