اخبار

پرداخت 322 وام قرض الحسنه کارگشایی به نیازمندان و مددجویان درمیان

پرداخت 322 وام قرض الحسنه کارگشایی به نیازمندان و مددجویان درمیان
از ابتدای سال جاری 322 وام قرض‌الحسنه کارگشائی به ارزش یک میلیارد و 84 میلیون تومان به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت شهرستان درمیان پرداخت شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان درمیان اقدامات صورت گرفته در خصوص پرداخت وام قرض‌الحسنه به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان، را از ابتدای سال جاری تشریح کرد. 

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد بصیری پور، رئیس کمیته امداد شهرستان درمیان گفت: در جهت تداوم خدمات حمایتی امداد و به‌منظور رسیدگی به وضعیت معیشتی خانوارهای تحت حمایت و اقشار آسیب‌پذیر و احیای سنت حسنه قرض الحسنه با تأسی از سیره ائمه اطهار، تعداد 322 فقره وام قرض‌الحسنه کارگشایی به ارزش یک میلیارد و 84 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت و اقشار آسیب‌پذیر شهرستان پرداخت شد.

 وی در ادامه افزود: پرداخت این وام‌ها درزمینه رفع مشکلات معیشتی، درمانی، تحصیلی، ازدواج، خرید لوازم ضروری زندگی و... مددجویان و اقشار نیازمند به‌صورت قرض‌الحسنه صورت گرفته است.

بصیری پور گفت: کمیته امداد همواره با ارائه خدمات مختلف در یاری رساندن به محرومان تلاش کرده است  و در این مسیر از تمامی مردم و خیران درخواست داریم با سپرده‌گذاری در صندوق امداد شرایط مناسبی را برای حل مشکلات نیازمندان فراهم کنند.  

شایان‌ذکر است: با توجه به خشک‌سالی‌های چندین ساله در منطقه، تعداد زیادی از اقشار نیازمند و مددجویان،  متقاضی دریافت تسهیلات می‌باشند، که امیدواریم بتوانیم تا پایان سال جوابگوی متقاضیان باشیم.

  انتهای پیام  

۸ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۲۱
تعداد بازدید : ۱۴۰
کد خبر : ۱۱۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید