اخبار

توزیع 9100 پرس غذای گرم در بین مددجویان بشرویه

توزیع 9100 پرس غذای گرم در بین مددجویان بشرویه
از ابتدای سال جاری با مشارکت و همراهی خیران 9100 پرس غذای گرم در بین مددجویان و نیازمندان شهرستان بشرویه با اعتبار 109 میلیون 500 هزار تومان هزینه شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قائم عبداللهی رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه گفت: سنت حسنه اطعام فقرا برگرفته از سیره پیامبر (ص) و ائمه اطهار (ع) است و کمیته امداد با همکاری خیران از ابتدای سال جاری 9100 پرس غذای گرم در بین مددجویان و نیازمندان با اعتبار 109 میلیون 500 هزار تومان توزیع شده است.
عبداللهی بر مشارکت همه افراد جامعه در توسعه فرهنگ احسان و نیکوکاری تأکید کرد و افزود: با توزیع غذای گرم و سبدهای غذایی در بین خانوارهای تحت حمایت بخشی از نیازهای ضروری مددجویان تحت حمایت تأمین شده است.
وی همچنین از توزیع 200 پرس غذای گرم، گوشت قرمز به مناسبت شب یلدا توسط خیران و حامیان در بین خانوارهای تحت حمایت اشاره کرد و افزود: علی‌رغم گرانی‌ها و مشکلات معیشتی اخیر، کمیته امداد و خیران شهرستان در جهت رفع بخشی از مشکلات خانوارهای نیازمند اهتمام ویژه‌ای داشته‌اند.
رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه ارزش هر سبد غذایی را ۱۵۰ هزار تومان اعلام کرد و افزود: سبد کالاهای توزیع‌شده شامل روغن، برنج، مواد پروتئینی، گوشت و سایر اقلام غذایی بوده است.
انتهای پیام

۱۰ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۰۱
تعداد بازدید : ۱۴۳
کد خبر : ۱,۱۸۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید