اخبار

فرماندار شهرستان درمیان عنوان کرد:

تقویت احسان و نیکوکاری، گامی مؤثر در کاهش فقر و محرومیت‌زدایی

تقویت احسان و نیکوکاری، گامی مؤثر در کاهش فقر و محرومیت‌زدایی
فرماندار شهرستان درمیان در بازدید سرزده از کمیته امداد این شهرستان، تقویت احسان و نیکوکاری در بین همه آحاد جامعه را گامی مهم در جهت کاهش فقر و محرومیت‌زدایی عنوان کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بشیری زاده فرماندار شهرستان درمیان در بازدید از حوزه‌های مختلف کمیته امداد گفت: کمیته امداد از بدو تأسیس تاکنون اقدامات ارزنده و شاخصی را در جهت رفع محرومیت از جامعه در سطح کشور انجام داده است.
بشیری زاده افزود: احسان و نیکوکاری، از زیباترین صفات و پرشکوه‏ترین جلوه‌های انسانیت بوده و ازجمله مفاهیم ارزشمندی است که در آموزه‌های دین مبین اسلام مورد توجه قرارگرفته است.
وی افزود: تقویت حس احسان و نیکوکاری در بین همه آحاد جامعه گامی مهم در جهت کاهش فقر و محرومیت‌زدایی است و همه مردم و مسئولین باید در جهت رفع فقر و محرومیت از جامعه تلاش کنند.
رئیس کمیته امداد درمیان گفت: توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت در زمینه‌های مختلف فرهنگی، معیشتی، درمان و مسکن از اولویت‌های کاری کمیته امداد است و همواره سعی شده است با ارائه خدمات به خانوارهای تحت حمایت، گوشه‌ای از مشکلات پیش روی مددجویان برطرف شود.
احمد بصیری پور افزود: کمیته امداد در زمینه ایجاد اشتغال پایدار و اجرایی شدن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در سطح کشور پیش رو بوده و از ابتدای سال جاری 107 فرصت شغلی در بین مددجویان تحت حمایت شهرستان اجرایی شده است.
انتهای پیام

۱۹ دی ۱۳۹۷ ۱۲:۱۲
تعداد بازدید : ۲۳۹
کد خبر : ۱,۲۷۱

نظرات بینندگان

محمد
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ Iran
0
0
4

با سلام خدمت کلیه عوامل و پرسنل کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان درمیان جا دارد از مدیر محترم کمیته امداد شهرستان درمیان جناب آقای بصیری پور کمال تقدیر و تشکر را داشته باشیم و وجود این چنین مدیرانی در حال حاضر بسیار اثربخش و مفید می باشد چرا که در وضعیت نامطلوب اقتصادی کشور و نبود اعتبارات کافی ادارات و موسسات دولتی روی باز و خندان این مدیر محترم قوت قلبیست برای مددجویاتن کمیته امداد حضرت امام. بسیار ممنون و سپاسگزاریم. اجرتان با خدا.......

ناشناس
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ Iran
5
0
0

از ابراز لطف همشهریان عزیز سپاسگذارم هرانچه انجام میشود انجام وظیفه است واگر قصوری صورت میگیرد جدا عذر خواهم


محمدحسن
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ Iran
0
1
3

سلام ضمن تایید مطالب دوست عزیزمان در خصوص پرسنل کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان درمیان اینجانب نیز از درک بالا و همدردی مدیریت محترم کمیته امداد شهرستان درمیان تشکر می کنم و امیدوارم خداوند متعال عمر با برکت و با عزت شامل حال این عزیزان گرداند.

مهدی
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ Iran
0
0
3

سلام در حال حاضر تنها نهادی که به نیازهای افراد محروم جامعه رسیدگی میکنه فقط و فقط کمیته امداده اگه میخواین با واقعیت روبرو بشین یه یکشنبه سری از این اداره بزنید و هجمه مراجعین به این اداره رو ببینید که به لطف خدا به همه مراجعین هم جواب مثبت داده میشه .ممنون و سپاسگزار

رضا
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ Iran
0
2
0

خداقوت خسته نباشید

ب ن
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ Iran
0
1
1

باسلام و احترام جا دارد از زحمات پرسنل خدوم سازمان هایی همچون کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کمال تقدیر و تشکر را داشته باشیم که انصافا همیشه یار محرومان و بی نوایان بوده اند اینجانب با توجه به برخوردی که با عوامل کمیته امداد درمیان داشته ام بایستی از اخلاق نیکو و حسنه مددکار محترم آقای کدخدا کمال قدردانی را داشته باشم و مطمئنا دعای خیر مددجویان همیشه و همه جا یار و یاورتان خواهد بود. یا علی خداقوت

یار محرومان
۱۳۹۷/۱۰/۲۸
0
0
3

موندم با این همه تعریف و تمجیدی که داره از کمیته امداد میشه چرا هنوز همه روزه شاهد دیدن افرادی هستیم که واسه اینکه بتونن فقط شکمشونو سیر کنن سر تو سطلای زباله دارن واقعا چرا کمیته امداد اکیپی رو مامور نمیکنه این افراد و امثال اینا رو شناسایی و ازشون حمایت کنه. خداییش تو همین شهرستان درمیان کسایی هستن که بهترین ماسین زیر پاشونه و از کمیته امداد هم مستمری می گیرن اما خانواده هایی رو هم داریم که حتی تو هفته یه بارم غذای گرم نمیخورن /اگه مسئولین کمیته جوابی بدن ممنون میشم یا علی


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید