اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان خوسف:

تعمیر، تکمیل و بازسازی 83 واحد مسکن مددجویی

تعمیر، تکمیل و بازسازی 83 واحد مسکن مددجویی
از ابتدای سال جاری 83 واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت در مناطق شهری و روستایی با اعتباری بالغ بر 182 میلیون تومان تعمیر، بازسازی و احداث شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد مهران پور، رئیس کمیته امداد شهرستان خوسف با اشاره به فعالیت‌های عمرانی انجام‌شده از سوی کمیته امداد شهرستان گفت: طی 9 ماهه سال جاری مبلغ بیش از 182 میلیون تومان در بخش تعمیر و بازسازی و احداث مسکن مددجویان روستایی هزینه شده است.
مهران پور با اشاره به اینکه این میزان اعتبار برای 83 واحد مسکونی هزینه شده است، افزود: اعتبارات هزینه شده از محل منابع دولتی، منابع داخلی کمیته امداد و مساعدت خیران تأمین‌شده است.
وی همچنین گفت: از این تعداد واحد مسکونی 65 واحد مربوط به تعمیرات مسکن مددجویان شهری و روستایی، 5 واحد مربوط به احداث مسکن مددجویان روستایی و 13 مورد مربوط به احداث حمام و سرویس بهداشتی در مناطق محروم بوده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان خوسف ادامه داد: امسال میزان اعتبار تخصیص‌یافته در بخش مسکن، 247 میلیون تومان از محل اعتبارات دولتی، 41 میلیون تومان از محل منابع داخلی امداد و همچنین 143 میلیون تومان از محل اعتبارات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت هم به صورت کمک معوض از طریق وام با کارمزد 3 درصد اختصاص‌یافته است.
انتهای پیام

۱۹ دی ۱۳۹۷ ۱۲:۴۳
تعداد بازدید : ۱۸۲
کد خبر : ۱,۲۷۳

نظرات بینندگان

علی
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ Russia
5
0
0

خداقوت


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید