اخبار

جمع‌آوری بیش از 27 میلیون تومان صدقه در شهرستان درمیان

جمع‌آوری بیش از 27 میلیون تومان صدقه در شهرستان درمیان
طی 9 ماهه سال جاری خیران شهرستان درمیان 27 میلیون تومان صدقه به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد اهدا کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ احمد بصیری پور، رئیس کمیته امداد شهرستان درمیان گفت: ترویج پرداخت صدقات الکترونیکی، پیامکی، اینترنتی و کارت‌های اعتباری در اولویت کاری کمیته امداد است و موجب می‌شود کمک‌های نقدی خیران، هرچه سریع‌تر در بین نیازمندان هزینه شود.
بصیری پور افزود: طی 9 ماهه سال جاری مردم خیر و نوع‌دوست شهرستان درمیان مبلغ 27 میلیون 400 هزار تومان صدقه پرداخت کردند که بیش از 26 میلیون 290 هزار تومان آن از محل اعانات مردم در بیش از 2775 صندوق صدقات جمع‌آوری‌شده است و باقیمانده آن از طریق آنی پرداخت، شبکه شتاب و دستگاه pos به صورت الکترونیکی و همچنین سامانه‌های الکترونیکی برای کمک به نیازمندان و اقشار ضعیف منطقه هزینه شده است.
وی در ادامه گفت: مردم شهرستان درمیان می‌توانند با استفاده از دستگاه‌های خودپرداز، اینترنت، دستگاه کارت‌خوان عمومی (pos) و از طریق نرم‌افزار‌های سکه، بله سنا و تلفن‌های همراه به پرداخت الکترونیکی کمک‌های نقدی خود را به محرومان و نیازمندان شهرستان پرداخت نمایند.
احمد بصیری پور افزود: طی 9 ماهه سال جاری حامیان و خیران بیش 475 میلیون تومان برای کمک به 332 فرزند یتیم و 404 فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد شهرستان درمیان پرداخت کردند.
رئیس کمیته امداد شهرستان درمیان با اشاره به رشد قابل توجه پرداخت الکترونیکی صدقه در 9 ماهه سال جاری گفت: سامانه الکترونیکی # ۰561*۸۸۷۷* آماده دریافت کمک‌های مردمی و صدقات و سامانه الکترونیکی #0039*741* و شناسه واریز 39100107425 برای کمک به ایتام و محسنین می‌باشد.
انتهای پیام/

۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۷:۴۸
تعداد بازدید : ۱۵۵
کد خبر : ۱,۳۴۴

نظرات بینندگان

حسن
۱۳۹۷/۱۱/۱۸
0
0
0

با سلام و احترام جا دارد از مدیر موفق و محبوب کمیته امداد امام خمینی شهرستان درمیان آقای بصیری پور کمال تشکر و قدردانی رو داشته باشیم .


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید