اخبار

کمک یک میلیارد تومانی خیران به نیازمندان درمیانی

کمک یک میلیارد تومانی خیران به نیازمندان درمیانی
از ابتدای سال جاری خیران و حامیان کمیته امداد درمیان یک میلیارد تومان به خانوارهای نیازمند اهدا کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد بصیری پور، رئیس کمیته امداد شهرستان درمیان در بازدید فرماندار از توزیع بسته‌های حمایتی خیران به مددجویان تحت حمایت گفت: هم‌اکنون 2793 خانوار در قالب 7407 نفر تحت حمایت کمیته امداد شهرستان درمیان هستند که ماهیانه از خدمات حمایتی این نهاد بهره‌مند هستند.
بصیری پور در ادامه افزود: یکی از سیاست‌های کمیته امداد در کنار خدمات معیشتی ایجاد اشتغال پایدار و اجرایی شدن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در سطح کشور است و در این مسیر از ابتدای سال جاری 107 فرصت شغلی در سطح شهرستان در بین خانوارهای تحت حمایت اجرایی شده است.
فرماندار شهرستان درمیان گفت: کمیته امداد از بدو تأسیس تاکنون اقدامات ارزنده و شاخصی را در جهت رفع محرومیت در سطح کشور و علی‌الخصوص مناطق محروم برداشته است که قابل‌تقدیر است.
محمد بشیری زاده تقویت حس احسان و نیکوکاری در بین همه آحاد جامعه را گامی مهم در جهت کاهش فقر و محرومیت‌زدایی عنوان کرد و افزود: احسان و نیکوکاری، از زیباترین صفات و پرشکوه‏ترین جلوه‌های انسانیت بوده و ازجمله مفاهیم ارزشمندی است که در آموزه‌های دین مبین اسلام موردتوجه قرارگرفته و مصادیق فراوانی دارد.
انتهای پیام/

۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵
تعداد بازدید : ۱۵۷
کد خبر : ۱,۵۴۷

نظرات بینندگان

خداقوت
۱۳۹۷/۱۲/۰۲ Iran
4
0
0

خسته نباتشید میگویم به مددکاران عزیز شهرستان

محمد
۱۳۹۷/۱۲/۰۵ Iran
0
0
0

با سلام و احترام جا دارد از زحمات مدیر شایسته و با اخلاق کمیته امداد شهرستان درمیان ، آقای بصیری پور کمال تقدیر و تشکر را داشته باشیم و از درگاه خداوند متعال برایشان آرزوی سربلندی و سرافرازی داریم. واقعا شهرستان محروم و مرزی درمیان نیاز به همچین مدیرانی داره که با حضور و اقامت در شهرستان به صورت کامل درد مردم را درک می کنند و شاهد کمبودهای موجود در شهرستان هستن نه اینکه ساعت 2/5 ظهر که شد سوار بر ماشین و پیش به سوی بیرجند و علی برکت ا....

ناشناس
۱۳۹۷/۱۲/۰۷ Iran
0
0
0

با سلام وخداقوت


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید