اخبار

بهرمندی بیش از دوهزار و 700 خانوار درمیانی از خدمات کمیته امداد

بهرمندی بیش از دوهزار و 700 خانوار درمیانی از خدمات کمیته امداد
رئیس کمیته امداد شهرستان درمیان گفت: هم‌اکنون 2793 خانوار در قالب 7407 نفر تحت حمایت این نهاد هستند و به این خانوارها خدمات حمایتی ارائه می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد بصیری پور، رئیس کمیته امداد شهرستان درمیان به کمک یک میلیارد تومانی خیران و حامیان در جهت حمایت از نیازمندان و ایتام تحت حمایت اشاره کرد و افزود: بدون شک همکاری و تعامل خیران و حامیان با کمیته امداد در جهت حمایت از خانوارهای نیازمند بسیار تاثیر گذار است.

بصیری پور با اشاره به اینکه این نهاد علاوه بر کمک در سرفصل‌هایی مانند آموزش، بهداشت و درمان، تعمیرات مسکن و ساختمان به خانوارهای تحت حمایت خدمات ارائه می‌دهد، ادامه داد: تمامی خدمات این نهاد به مددجویان باهدف بهبود وضعیت معیشتی و توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت داده می‌شود.
وی یاد آور شد: هم‌اکنون 2793 خانوار در قالب 7407 نفر تحت حمایت این نهاد هستند و به این خانوارها خدمات حمایتی ارائه می شود.
رئیس کمیته امداد شهرستان درمیان به اعزام مددجویان تحت حمایت در قالب اردوهای زیارتی اشاره کرد و افزود: اعزام مددجویان و خانوارهای تحت حمایت به اردوهای زیارتی باهدف تقویت بنیه اعتقادی و دینی خانواده‌های تحت حمایت انجام می‌شود و طی سال گذشته 514 نفر از مددجویان تحت حمایت به اردوهای زیارتی مشهد مقدس، قم و عتبات عالیات اعزام شدند.
انتهای پیام/

۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ۰۹:۳۱
تعداد بازدید : ۱۲۱
کد خبر : ۱,۶۳۸

نظرات بینندگان

محمد
۱۳۹۸/۰۱/۲۱ Iran
0
0
0

سلام جا دارد از مدیر شایسه، با اخلاق و متواضع کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان درمیان کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم و از حضور و استقرار ایشان در مرکز شهرستان که سبب شده مشکلات مردم بخصوص جامعه هدف را از نزدیک حس و درک کنند تشکر نماییم و امیدواریم دیگر مدیران و روسای ادارات نیز به این باور برسند که خدمت به مردم فقط در ساعت اداری نیست بلکه همجواری و در کنار مردم بودن نیز خدمتی است که از صدر و اسلام نیز مسئولین انجام میداده اند و همیشه و در هر شرایطی مردم را از خود و خود را از مردم میدانستنن

ناشناس
۱۳۹۸/۰۱/۲۱ Iran
0
0
0

سلام از ابراز لطف ومحبت این همشهری ناشناس که به صورت انلاین اخبار امداد را دنبال میکنند کمال تقدیر وتشکر را دارم وخدمت به مردم شریف درمیان را افتخاری برای خودم میدانم حضور در بین مردم وزندگی با انان وظیفه همه مسولین است واین کمترین کاری است که میتوانیم در ابراز همدردی در مشکلات با آنها داشته باشیم . از زحمات همکاران عزیزم که صیورانه به مردم خدمت میکنند نیز تشکر وقدر دانی دارمتعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید