اخبار

چتر حمایتی 340 حامی از ایتام دیهوک

چتر حمایتی 340 حامی از ایتام دیهوک
رئیس کمیته امداد شهر دیهوک گفت: طی سال گذشته 340 حامی حمایت از 101 فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد سرپرستی کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جلیل میرزائی، رئیس کمیته امداد شهر دیهوک گفت: طرح اکرام ایتام به منظور حمایت از کودکان یتیم و طرح محسنین برای حمایت از خانوارهای نیازمند دارای سرپرست بیمار، از کارافتاده و همچنین فرزندان غیر یتیم خانوارهای محروم راه‌اندازی شده است.
میرزائی گفت: حامیان ایتام تحت حمایت علاوه بر مساعدت‌های مادی در هرماه پیگیر مشکلات تحصیلی، مسکن و جهیزیه فرزندان معنوی خود نیز هستند و به صورت ویژه و در حد توان مالی نسبت به حل این مشکلات اقدام می‌کنند.
وی به کمک 265 میلیون تومانی حامیان به فرزندان و ایتام طی سال گذشته اشاره کرد و افزود: خیران نیکوکار در صورت تمایل برای مشارکت در طرح‌های اکرام ایتام و محسنین می‌توانند با مراجعه به کمیته امداد، مراکز نیکوکاری و یا سایت محسنین به نشانی mohsenin.ir حمایت مالی و معنوی ایتام و فرزندان خانوارهای نیازمند را در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین عهده‌دار شوند.
گفتنی است: از ابتدای سال جاری دو نفر از حامیان طرح اکرام ایتام شهر دیهوک 19 میلیون تومان جهت خرید فرش، ماشین لباسشوئی، جاروبرقی و ملزومات ضروری زندگی برای 8 نفر از ایتام تحت حمایت مساعدت کردند.
انتهای پیام


۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷
تعداد بازدید : ۱۴۷
کد خبر : ۱,۶۵۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید