اخبار

اهدای 30 سری لوازم ضروری در مناطق محروم درمیان

اهدای 30 سری لوازم ضروری در مناطق محروم درمیان
رئیس کمیته امداد شهرستان درمیان از توزیع 30 سری لوازم ضروری زندگی به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت در مناطق محروم و در آستانه ولادت حضرت ولی عصر(عج) خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد بصیری پور، رئیس کمیته امداد شهرستان درمیان گفت: این اقلام شامل یخچال، فرش ، اجاق گاز، لوازم آشپزخانه و ... بوده و در بین مددجویان و خانوارهای نیازمند روستاهای جلاران، گل نی و ذکری توزیع شده است.
بصیری پور با بیان اینکه تمامی خدمات کمیته امداد به خانوارهای نیازمند و تحت حمایت با هدف بهبود وضعیت معیشتی و توانمندسازی اجرا می‌شود افزود: به منظور رفع بخشی از نیازهای اساسی مددجویان تحت حمایت مستمری ماهیانه به آنها پرداخت می شود.
وی با اشاره به اینکه برخی از خانوارهای نیازمند تحت حمایت این نهاد فاقد وسایل اولیه و ضروری منزل برای ادامه زندگی هستند، ابراز امیدواری کرد: خیران و نیکوکاران همچون همیشه یاری رسان این نهاد جهت تامین وسایل ضروری زندگی برای خانوارهای مددجو باشند.
رئیس کمیته امداد شهرستان درمیان ارزش لوازم ضروری اهدایی به خانوارهای نیازمند و مددجوی تحت حمایت را 140 میلیون تومان عنوان کرد و افزود: همچنین 45 بسته غذایی به ارزش 9 میلیون تومان دربین خانوارهای تحت حمایت و نیازمند توزیع شده است.
انتهای پیام/
۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۱۸
تعداد بازدید : ۱۲۲
کد خبر : ۱,۶۹۹

نظرات بینندگان

محمد
۱۳۹۸/۰۲/۰۴ Iran
0
0
0

باسلام .ممنون و متشکر از مدیر لایق و شایسته کمیته حضرت امام درمیان. اجرتان با خدا


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید