اخبار

بهره مندی 341 مددجو ی فردوسی از وام کارگشایی

بهره مندی 341 مددجو ی فردوسی از وام کارگشایی
طی سال گذشته 341 فقره وام از طریق صندوق امداد به مبلغ یک میلیارد و 209 میلیون تومان به نیازمندان شهرستان فردوس پرداخت شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن حلوانی، رئیس کمیته امداد شهرستان فردوس با بیان اینکه صندوق  امداد ولایت با هدف پرداخت تسهیلات قرض الحسنه با شرایط آسان به مددجویان و اقشار آسیب پذیر جامعه راه اندازی شده است،گفت: پرداخت تسهیلات به دو روش عادی و ویژه به مددجویان و محرومان انجام می شود.
حلوانی با اعلام اینکه 341 فقره وام از طریق صندوق امداد طی سال گذشته به مبلغ یک میلیارد و 209 میلیون تومان به مددجویان و نیازمندان پرداخت شده ،افزود: از این تعداد 270 فقره وام کارگشایی، 25 فقره وام خودکفایی و 46  فقره وام در خصوص مسکن بوده است.
وی با اشاره به اینکه کمیته امداد همواره تلاش می کند تا خدمات بی منت و با شرایط آسان به محرومان ارائه دهد، گفت: با تأسیس صندوق امداد ولایت در کمیته امداد زمینه پرداخت تسهیلات قرض الحسنه خوبی برای مددجویان وسایر اقشار نیازمند فراهم شده است و از تمامی مردم و خیران درخواست داریم با سپرده گذاری در صندوق امداد شرایط مناسبی را برای حل مشکلات نیازمندان فراهم کنند.
انتهای پیام/

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۰۲
تعداد بازدید : ۱۰۸
کد خبر : ۱,۷۱۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید