اخبار

جمع‌آوری 320 میلیون تومان صدقه از صندوق‌های صدقات فردوس

جمع‌آوری 320 میلیون تومان صدقه از صندوق‌های صدقات فردوس
مردم نیکوکار شهرستان فردوس طی سال گذشته 320 میلیون تومان صدقه به محرومان و نیازمندان شهرستان اهدا کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن جلوانی، رئیس کمیته امداد شهرستان فردوس گفت: یکی از رسالت‌های مهم کمیته امداد توسعه‌ی مشارکت‌های مردمی و ترویج فرهنگ انفاق در جامعه است.
حلوانی به آیات و روایات ائمه‌ی معصومین با موضوع صدقه اشاره کرد و افزود: صدقات جمع‌آوری‌شده برای مددجویان در قالب کمک‌های درمانی، پرداخت جهیزیه، آموزش‌ و امور فرهنگی، کمک به تأمین و تعمیر منازل مسکونی مددجویان، ایجاد اشتغال و کمک‌های موردی هزینه می‌شود.
وی گفت: هم‌اکنون 9530 صندوق صدقات اعم از کوچک، متوسط و بزرگ درسطح شهرستان فعال است و طی سال گذشته مبلغ 320 میلیون تومان صدقه از محل صنادیق سطح شهرستان جمع‌آوری‌شده است.
حلوانی گفت: در جهت هم‌افزایی خدمات با تعدادی از موسسات خیریه شهرستان تفاهم‌نامه امضاء و از این محل خدمات بسیار خوبی عاید نیازمندان شهرستان شده است.
حلوانی خاطرنشان کرد: علیرغم همه‌ی دسیسه‌های دشمنان نظام خوشبختانه نقشه‌های آن‌ها نقش بر آب‌شده است و هرساله به لحاظ افزایش اعتماد مردم به این نهاد ، شاهد رشد صدقات در کمیته امداد و به ویژه شهرستان فردوس بوده‌ایم.
وی به فعالیت سه مرکز نیکوکاری در شهرستان فردوس اشاره کرد و افزود: کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی جمع‌آوری‌شده در این مراکز در بین خانوارهای نیازمند همان محله توزیع می‌شود.
انتهای پیام/


۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۳۲
تعداد بازدید : ۱۰۶
کد خبر : ۱,۷۴۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید