اخبار

بهره مندی 340 دانش آموز و دانشجو فردوسی از خدمات فرهنگی کمیته امداد

بهره مندی 340 دانش آموز و دانشجو فردوسی از خدمات فرهنگی کمیته امداد
طی سال گذشته 340 نفر از دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت از خدمات فرهنگی کمیته امداد شهرستان فردوس بهره مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن حلوانی، رئیس کمیته امداد شهرستان فردوس گفت: کمک به تهیه کتب درسی، خرید نوشت افزار، کمک هزینه تحصیلی و شهریه دانشجویی، کمک هزینه خوابگاه دانش آموزی و برگزاری اردوهای فرهنگی و تربیتی، آموزش و زیارتی از جمله خدمات امور فرهنگی امداد می باشد.
حلوانی گفت: طی سال گذشته 487 نفر در قالب اردوهای فرهنگی تربیتی، آموزشی و زیارتی به مشهد مقدس اعزام شده اند و تعداد 715 نفر در قالب آگاه سازی خانواده ها در امور معارف و آموزه های دینی، آموزش و معارف قرآنی، مشاوره خانواده و آشنایی با آسیب های اجتماعی و نحوه مقابله با آن 21 هزار و 450 نفر ساعت  آموزش را فرا گرفتند.
وی فراهم کردن تسهیلات و امکانات لازم برای ادامه تحصیل دانش‎آموزان، دانشجویان و طلاب تحت حمایت، رسیدگی به مسائل آموزشی و تربیتی، برگزاری اردوهای آموزشی و تلاش جهت رشد و اعتلای فرهنگ اصیل اسلامی با برگزاری کلاس های آموزشی، انجام کارهای هنری، برگزاری مراسم، مجالس‌ و ارائه مشاوره و راهنمایی را از جمله فعالیت های حوزه فرهنگی کمیته امداد عنوان کرد.
رئیس کمیته امداد شهرستان فردوس گفت:طی سال گذشته مبلغ 210 میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی در قالب خدمات فرهنگی دانشجویی و دانش آموزی مساعدت شده است.
انتهای پیام/

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵
تعداد بازدید : ۱۰۲
کد خبر : ۱,۷۷۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید