اخبار

حمایت 727 حامی از ایتام تحت حمایت شهرستان فردوس

حمایت 727 حامی از ایتام تحت حمایت شهرستان فردوس
طی سال گذشته با حمایت 727 نفر از حامیان طرح اکرام ایتام شهرستان فردوس، مبلغ 700 میلیون تومان به حساب ایتام تحت حمایت واریز شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن حلوانی، رئیس کمیته امداد شهرستان فردوس گفت: هم اکنون تعداد 92 فرزند یتیم محروم از نعمت پدر، تحت حمایت این نهاد قرار دارند و از خدمات مادی و معنوی حامیان برخوردار می باشند.
 وی تعداد فرزندان طرح محسنین تحت حمایت شهرستان فردوس را 218 نفر عنوان کرد و افزود: خیران نیکوکار در صورت تمایل برای مشارکت در طرح‌های اکرام ایتام و محسنین می‌توانند با مراجعه به کمیته امداد شهرستان، مراکز نیکوکاری سطح این شهرستان و یا سایت محسنین به نشانی mohsenin.ir حمایت مالی و معنوی ایتام و فرزندان خانواده‌های نیازمند را در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین عهده‌دار شوند.
رئیس کمیته امداد شهرستان فردوس ضمن قدردانی از کمک‌های مادی و معنوی نیکوکاران به ایتام و محسنین خاطرنشان کرد: حامیان در سال گذشته 700 میلیون تومان به ایتام و فرزندان محسنین به‌صورت نقدی و غیر نقدی کمک کرده‌اند.
حلوانی در ادامه از راه اندازی پایگاه های حامی یابی در محل های برگزاری مراسم های شب های احیا خبر داد و گفت: این پایگاه ها به منظور جذب حامی برای ایتام و فرزندان خانواده های نیازمند تحت حمایت استان راه اندازی می شود.
انتهای پیام

۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۲۰
تعداد بازدید : ۱۰۷
کد خبر : ۱,۸۲۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید