اخبار

توزیع 803 سبد غذایی در بین مددجویان شهرستان درمیان

توزیع 803 سبد غذایی در بین مددجویان شهرستان درمیان
رئیس کمیته امداد شهرستان درمیان از توزیع 803 سبد غذایی طی ماه مبارک رمضان در بین مددجویان تحت حمایت خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد بصیری پور، رئیس کمیته امداد شهرستان درمیان گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان خیران و حامیان مبلغ 182 میلیون تومان در جهت کمک به خانوار های تحت حمایت کمک کردند.
بصیری پور در ادامه افزود: از محل زکات اهل سنت و با مشارکت کمیته امداد 360 سبد غذایی به ارزش 30 میلیون تومان هزینه شده و  از محل کمک های خیرین 443 سبد غذایی در بین خانوارهای تحت حمایت توزیع شده است.
وی یادآور شد: مردم شهرستان درمیان و خیران می‌توانند با استفاده از دستگاه‌های خودپرداز، اینترنت، دستگاه کارت‌خوان عمومی (pos)  و از طریق نرم‌افزار‌های سکه،  بله،  سنا و تلفن‌های همراه به پرداخت الکترونیکی کمک‌های نقدی خود را به محرومان و نیازمندان شهرستان و همچنین تهیه سبد غذایی و اطعام محرومین پرداخت نمایند.
رئیس کمیته امداد شهرستان درمیان همچنین خاطر نشان کرد: 332 فرزند یتیم و 404 فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد شهرستان درمیان هستند که حامیان ماهیانه مبالغی به حساب ایتام واریز می کنند.
بصیری پور با اشاره به رشد قابل توجه پرداخت الکترونیکی صدقه در سال گذشته گفت: سامانه الکترونیکی # ۰561*۸۸۷۷* آماده دریافت کمک‌های مردمی و صدقات و سامانه الکترونیکی #0039*741* و شناسه واریز 39100107425 برای کمک به ایتام و محسنین و همچنین اطعام در ماه مبارک رمضان می باشد.
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۲۹
تعداد بازدید : ۱۲۲
کد خبر : ۱,۸۷۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید