اخبار

رییس کمیته امداد منطقه دو بیرجند مطرح کرد :

حمایت معنوی بیش از 3700 حامی از ایتام تحت حمایت

حمایت معنوی بیش از 3700 حامی از ایتام تحت حمایت
طی سال گذشته 3 هزار و 727 حامی طرح اکرام ایتام، 722 یتیم و فرزندان محسنین را موردحمایت معنوی خود قراردادند.
    رئیس کمیته امداد منطقه دو بیرجند در دیدار با حامی طرح اکرام کمیته امداد، گزارشی از عملکرد حوزه اکرام ایتام و محسنین ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی خزاعی عرب، رئیس کمیته امداد منطقه دو بیرجند گفت: ترویج و احیا فرهنگ احسان و نیکوکاری و اکرام ایتام و سنت‌های حسنه‌ی اسلامی در جامعه امری ضروری و از سفارش‌های اولیای الهی است و بر تکریم هر چه بیشتر به ایتام و نیازمندان و مشارکت خیران در حمایت از خانوارهای نیازمند، تأکید کرد.

مهدی خزاعی عرب با اشاره به اینکه طرح محسنین (حمایت از فرزندان خانوارهای نیازمند)، طرح اکرام ایتام (حمایت از ایتام تحت حمایت) و طرح شفا (حمایت از بیماران صعب‌العلاج تحت حمایت) است، افزود: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین، طی سال گذشته بیش از یک میلیارد و 403 میلیون تومان به ایتام و خانوارهای نیازمند تحت حمایت به‌صورت نقدی و غیر نقدی مساعدت کرده‌اند.

وی ضمن قدردانی از همه حامیانی که با این نهاد همکاری دارند، افزود: خیران نیکوکار در صورت تمایل برای مشارکت در طرح‌های اکرام ایتام و محسنین می‌توانند با مراجعه به کمیته امداد و یا سایت محسنین به نشانی mohsenin.ir حمایت مالی و معنوی ایتام و فرزندان خانوارهای نیازمند را در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین عهده‌دار شوند.

انتهای پیام

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷
تعداد بازدید : ۱۴۱
کد خبر : ۱۸۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید