اخبار

نماینده مردم بشرویه، فردوس،طبس و سرایان درمجلس شورای اسلامی

کمیته امداد مأمن مستضعفان و نیازمندان است

کمیته امداد مأمن مستضعفان و نیازمندان است
نماینده مردم بشرویه، فردوس،طبس و سرایان درمجلس شورای اسلامی به همراه امام جمعه و فرماندار شهرستان ضمن دیدار با کارکنان کمیته امداد بشرویه با هدف مشاهده و بررسی فعالیت های کمیته امداد از حوزه های مختلف این نهاد بازدید کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، دکتر امیرحسنخانی، نماینده مردم بشرویه، فردوس، طبس و سرایان درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقدامات کمیته امداد اختصاص به حوزه و بخش خاصی نیست افزود: کمیته امداد امروز به عنوان یک مجموعه موفق در بخشهای مختلف حضوری فعال دارد و بهترین مامن برای مستضعفان و نیازمندان است.
حسنخانی با بیان اینکه کمیته امداد امروز به معنی واقعی نماد امداد است گفت: فعالیت های این نهاد شامل بخشهای مختلف است و به لطف پروردگار و مدیریت مثبت عملکرد قابل توجهی داشته است.
وی ایجاد اشتغال و خودکفایی مددجویان تحت حمایت را از اقدامات قابل توجه این نهاد برشمرد و گفت : توانمند سازی خانوارهای تحت حمایت، بهترین راهکار برای مقابله با بیکاری و کمک به رشد تولید در کشور است.
نماینده مردم بشرویه، فردوس، طبس و سرایان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خدمات ارائه شده توسط کمیته امداد در رفع فقر و محرومیت در شهرستان و  همکاری در رفع مشکلات خانواده های تحت حمایت، آمادگی خود را اعلام کرد.
انتهای پیام/

۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۰۱
تعداد بازدید : ۱۲۹
کد خبر : ۱,۹۰۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید