اخبار

بهره مندی 230 بیمار صعب العلاج نهبندانی از خدمات حمایتی کمیته امداد

بهره مندی 230 بیمار صعب العلاج نهبندانی از خدمات حمایتی کمیته امداد
هم اکنون 230 بیمار صعب العلاج در شهرستان نهبندان تحت حمایت کمیته امداد هستند و به آنان خدمات حمایتی و درمانی ارائه می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا هاشمی، رئیس کمیته امداد شهرستان نهبندان گفت: ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به مددجویان تحت حمایت و بخصوص بیماران و توجه خاص به وضعیت بهداشت و سلامت خانوارهای تحت حمایت، یکی از مهمترین برنامه های کمیته امداد در حمایت از مددجویان است.
هاشمی در ادامه افزود: آموزش گروهی خانوارهای تحت حمایت، توزیع کالاهای بهداشتی، ساخت و بهسازی منازل، ساخت حمام و سرویس بهداشتی، لوله کشی آب منازل مددجویان و سرکشی مستمر از بیماران بستری شده از جمله خدمات حمایتی کمیته امداد به خانوارهای تحت حمایت است.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون 230 بیمار صعب العلاج در شهرستان نهبندان تحت حمایت کمیته امداد هستند و به آنان خدمات حمایتی و درمانی ارائه می شود افزود: منابع دولتی و منابع مالی کمیته امداد به‌تنهایی پاسخگوی نیازهای خانوارهای تحت حمایت نیست و کمیته امداد نیازمند کمک خیران و مشارکت آن‌ها برای تأمین نیازهای این بیماران است.
رئیس کمیته امداد شهرستان نهبندان خاطر نشان کرد: خیران و نیکوکاران استان و شهرستان می توانند با مشارکت در طرح شفا ، حمایت خود را از یک یا چند بیمار صعب العلاج اعلام و ماهیانه مبالغی را به حساب بیماران نیازمند واریز کنند.
انتهای پیام/

۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۷
تعداد بازدید : ۱۱۶
کد خبر : ۱,۹۱۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید