اخبار

مشکل مسکن 540خانوار تحت حمایت فردوس برطرف شد

مشکل مسکن 540خانوار تحت حمایت فردوس برطرف شد
رئیس کمیته امداد شهرستان فردوس از بهره مندی 540 خانوار تحت حمایت از خدمات مسکن خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن حلوانی، رئیس کمیته امداد شهرستان فردوس گفت: ایجاد سرپناه برای نیازمندان از اولویت های کاری این نهاد بوده که اکثر اعتبارات هزینه شده در این سرفصل بصورت بلاعوض یا از وام های کم بهره پرداخت می گردد.
حلوانی خدمات مسکن این نهاد به مددجویان تحت حمایت را طی سه مرحله قبل،حین و بعد از اجرا عنوان کرد و افزود:کارشناسان مسکن و ساختمان کمیته امداد به صورت مستمر پروژه های عمرانی را مورد بازدید قرار می دهند.
وی افزود: 540 خانوار از خدمات مسکن این نهاد به مبلغ یک میلیارد و دویست ده میلیون تومان برخوردار شده اند که مبلغ 970 میلیون تومان بصورت بلاعوض و مبلغ 240 میلیون تومان  بصورت وام قرض الحسنه پرداخت گردیده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان فردوس گفت: از مجموع 540 خانوار تعداد 494 خانوار خدمات بلاعوض و تعداد 46 خانوار با دریافت وام مشکل مسکن آنها مرتفع گردیده است.
وی با ابراز خرسندی از توافق نامه اخیر سازمان برنامه و بودجه و کمیته امداد اظهار امیدواری کرد: در سال 98 تعداد زیادی از مددجویان و ایتام بتوانند از خدمات این نهاد و منابع دولتی بهره مند شوند.
حلوانی همچنین خاطر نشان کرد: مددجویان ساکن در روستاهای شهرستان که در سال جاری از نعمت گاز برخوردار شده اند از انشعاب گاز رایگان، مساعدت در لوله کشی، تحویل یا خرید بخاری گازی برخوردار شده اند که تعداد 305 دستگاه بخاری گازی در روستاهای مذکور بصورت رایگان توزیع شده است.
انتهای پیام/
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۶
تعداد بازدید : ۱۳۰
کد خبر : ۱,۹۱۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید