اخبار

حمایت 994 حامی از ایتام تحت حمایت کمیته امداد بشرویه

حمایت 994 حامی از ایتام تحت حمایت کمیته امداد بشرویه
رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه گفت: هم اکنون 994 حامی از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد، مورد حمایت مادی و معنوی این نهاد و خیران هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قائم عبداللهی، رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه با بیان اینکه طرح اکرام و ایتام محسنین یکی از طرح های حمایتی کمیته امداد است، افزود: کمیته امداد در حوزه اکرام، از فرزندان یتیم و بی سرپرست و محسنین نیز از فرزندانی که پدرشان از کار افتاده، زندان و متارکه هستند، حمایت می کند.
عبداللهی با اشاره به اینکه  245 فرزند یتیم و محسنین از خدمات این نهاد و حامیان بهره مند هستند، افزود: از این تعداد 60 نفر یتیم و 185 نفر از فرزندان محسنین هستند.
وی در ادامه با بیان اینکه 994 نفر حامی و خیر در طرح اکرام ایتام و محسنین با کمیته امداد همکاری دارند، افزود: از این تعداد 697 نفر حامی ایتام و مابقی از فرزندان محسنین حمایت می کنند.
رئیس کمیته امداد بشرویه بیان کرد: خیران و حامیان در سال گذشته شش میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به فرزندان معنوی خود در قالب طرح اکرام و محسنین کمک کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 12 درصد رشد داشته است.
عبداللهی در پایان ضمن تشکر از حامیان اظهار داشت، خیران و حامیان می توانند در حل مشکلاتی چون تامین مسکن، بیماری سرپرست یا اعضای خانواده، امور تحصیلی، ازدواج و اهدای کمک هزینه ازدواج از فرزندان معنوی خود کمک کنند.  
انتهای پیام/


۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۹
تعداد بازدید : ۱۱۴
کد خبر : ۱,۹۲۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید