اخبار

رشد ۱۶۹ درصدی کمک های نذری عید قربان در شهرستان خوسف

رشد ۱۶۹ درصدی کمک های نذری عید قربان در شهرستان خوسف
رئیس کمیته امداد شهرستان خوسف از رشد 169 درصدی کمک های مردم خیر و نوع دوست این شهرستان در روز عید سعید قربان در جهت کمک به خانوارهای نیازمند خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد مهران پور، رئیس کمیته امداد شهرستان خوسف با اشاره به تأثیر قربانی در آمادگی روحی برای دوری از هرگونه منفعت‌طلبی و زیاده‌خواهی، تصریح کرد: در منابع دینی و دستورات ائمه و اولیای الهی توصیه های فراوانی شده که گوشت قربانی برای فقرا، مستمندان، نیازمندان و همسایگان مصرف شود و بر همین اساس کمیته امداد با برپایی پایگاه های مختلف با همراهی خیران نذورات مردمی را جمع آوری و در اختیار خانوارهای نیازمند قرار داده است.
مهران پور در ادامه افزود: مردم خیر و نوع دوست شهرستان در روز عید سعید قربان 181 راس گوسفند معادل 3105 کیلوگرم گوشت به نیازمندان تحت حمایت اهدا کردند که این نذورات با اولویت ایتام، بیماران صعب العلاج و سالمندن تحت حمایت این نهاد توزیع شده است.
وی با اشاره به اینکه کمک های نقدی خیران به مناسبت روز عید سعید قربان 44 میلیون و 500 هزار تومان بوده است افزود: امسال با توجه به مشارکت خوب خیران در حمایت از خانوارهای نیازمند 280 میلیون تومان نذورات نقدی و غیر نقدی جمع آوری شده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان خوسف گفت: تمامی کمک های نذری مردم با اولویت مناطق محروم شهرستان و بیشتر در بخش جلگه ماژان توزیع شده است.
انتهای پیام/

۲۷ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۰
تعداد بازدید : ۱۳۳
کد خبر : ۲,۱۹۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید