اخبار

کمک 292 میلیون تومانی مردم فردوس به نیازمندان

کمک 292 میلیون تومانی مردم فردوس به نیازمندان
مردم خیر شهرستان فردوس طی 8 ماهه امسال مبلغ 292 تومان صدقه به نیازمندان و مددجویان کمیته امداد اهدا کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن حلوانی، رئیس کمیته امداد شهرستان فردوس گفت: یکی از رسالت های مهم کمیته امداد بحث توسعه ی مشارکت های مردمی و ترویج فرهنگ انفاق و مبرات در جامعه است.
حلوانی گفت: مردم بنابه احادیث و روایات ائمه معصومین اعتقاد عمیقی به موضوع صدقه دارند که بافت مذهبی شهرستان فردوس و توجه مردم به صدقات، خود تایید کننده این موضوع می باشد.
وی در ادامه افزود: هم اکنون تعداد 9477 عدد صندوق صدقات اعم از کوچک، متوسط و بزرگ در سطح شهرستان فعال بوده و طی 8 ماهه سالجاری مبلغ 292 میلیون تومان صدقه در شهرستان جمع آوری و در بین نیازمندان هزینه شده است. 
حلوانی یادآور شد: مبلغ صدقات جمع آوری شده در مسکن، جهیزیه،درمان، تحصیل دانش آموزان  هزینه شده است.
حلوانی گفت: در راستای هم افزایی خدمات، کمیته امداد در راستای خدمت بهتر به نیازمندان با تعدادی از مؤسسات خیریه شهرستان تفاهم نامه امضاء واز این محل، خدمات بسیار خوبی عاید محرومین شهرستان شده است.
حلوانی خاطرنشان کرد: علیرغم همه دسیسه های دشمنان نظام، علیه نهاد های انقلابی خوشبختانه نقشه های آنها نقش بر آب شده و هر ساله به لحاظ افزایش اعتماد مردم به این نهاد مقدس شاهد رشد صدقات در کمیته امداد و به ویژه در شهرستان فردوس هستیم.
وی یادآور شد: تعداد سه مرکز نیکوکاری در شهرهای فردوس، اسلامیه و روستای خانکوک فعال است و در زمینه جذب کمک های مردمی و توزیع در بین خانوارهای نیازمند فعالیت می کنند.
انتهای پیام

۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۶
تعداد بازدید : ۱۰۳
کد خبر : ۲,۸۲۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید