اخبار

47 کودک طرح محسنین درمیانی منتظر دستان سخاوتمند و مهربان حامیان

47 کودک طرح محسنین درمیانی منتظر دستان سخاوتمند و مهربان حامیان
هم‌اکنون 425 کودک محسنین تحت حمایت کمیته امداد درمیان هستند که 47 کودک بدون حامی و منتظر دستان سخاوتمند و مهربان حامیان هستند.

رئیس کمیته امداد شهرستان درمیان، برنامه‌ها و فعالیت‌های ارائه‌شده به مددجویان تحت حمایت در ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد بصیری پور، رئیس کمیته امداد درمیان با اشاره به اینکه در طرح محسنین، پدر خانواده علیرغم میل باطنی‌اش به دلیل کهولت سن، بیماری و ازکارافتادگی توان اداره زندگی را ندارد، افزود: شاید صدای نیاز این کودکان مانند صدای یتیمان به گوش ما نرسد و رفع فقر و مظلومیت از چهره این کودکان و دستگیری از والدین این امیدهای آینده کشور، می‌تواند بنیان‌های یک خانواده را مستحکم و نسلی موفق و باانگیزه تحویل جامعه دهد.

بصیری پور با اشاره به اینکه 425 کودک در طرح محسنین تحت حمایت کمیته امداد درمیان از خدمات حمایتی این نهاد بهره‌مند هستند افزود: از این تعداد 47 کودک بدون حامی هستند که امیدواریم در ماه پرفضیلت رمضان این کودکان دارای حامی شوند.

وی یکی از حمایت‌های این نهاد را در ماه مبارک رمضان توزیع سبد کالا بین خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد درمیان برشمرد و گفت: به‌منظور تأمین نیازهای معیشتی تلاش شده است با همکاری خیران، سبد کالا به ارزش 150 هزار تومان و در بین 2 هزار و 82 خانوار تحت حمایت این نهاد توزیع ‌شود.

بصیری پور بابیان اینکه مشارکت مردم شهرستان درمیان در سرفصل‌های اطعام، افطاری و سبد کالا در ماه مبارک رمضان سال گذشته به بیش از 97 میلیون تومان رسید، افزود: امیدواریم مشارکت مردم خیر و نوع‌دوست شهرستان در یاری‌رساندن به نیازمندان در سال جاری افزایش یابد.

وی یکی دیگر از برنامه‌های ماه مبارک رمضان را اجرای طرح «مفتاح الجنه» باهدف دلجویی از مددجویان، نحوه خدمت‌رسانی به آنان، پیگیری و حل مشکلات با حضور مسئولان استانی و شهرستانی بعنوان کرد و افزود: بازدید و سرکشی از منزل مددجویان تحت حمایت با حضور مسئولان می‌تواند بسیاری از مشکلات خانوارهای تحت حمایت را برطرف کند.

رئیس کمیته امداد درمیان با اشاره به اینکه شماره‌حساب 4944944955، شماره کارت 6104337972738387 نزد بانک ملت با شماره شناسه عمومی طرح‌های اکرام ایتام، محسنین و شفا» در نظر گرفته‌شده است افزود: مردم شهرستان درمیان می‌توانند با شماره‌گیری تلفن همراه #۰561*۸۸۷۷* کمک‌های نقدی خود برای حمایت از کودکان خودپرداخت کنند.

شایسته ذکر است: هزار و 703 حامی در سال گذشته بیش از 702 میلیون به فرزندان معنوی خود در قالب طرح اکرام ایتام، محسنین وشفا کمک کردند.

انتهای پیام

۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۲۶
تعداد بازدید : ۲۹۷
کد خبر : ۲۸۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید