اخبار

بهره‌مندی بیش از 2 هزار خانوار خوسفی از خدمات حمایتی کمیته امداد

بهره‌مندی بیش از 2 هزار خانوار خوسفی از خدمات حمایتی کمیته امداد
​طی سال گذشته به دو هزار و 493 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد خوسف بیش از دو میلیارد و 233 میلیون تومان مستمری پرداخت شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان خوسف، گزارشی از مستمری پرداختی این نهاد به خانوار تحت حمایت ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،محمد مهران پور، رئیس کمیته امداد شهرستان خوسف گفت: هم‌اکنون دو هزار و 493 هزار خانوار مستمری‌بگیر در قالب چهار هزار و 878 نفر، تحت حمایت کمیته امداد هستند که از این تعداد دو هزار و 162 خانوار در روستاها و 331 خانوار در شهر سکونت دارند.

مهران پور در ادامه هدف از پرداخت مستمری ماهانه به خانوارهای تحت حمایت را رفع مشکلات معیشتی و نیازهای ضروری مددجویان تحت حمایت عنوان کرد و افزود: طی سال گذشته دو میلیارد و 233 میلیون تومان مستمری به خانوارهای تحت حمایت پرداخت‌شده است.

وی بابیان اینکه خدمات حمایتی کمیته امداد به خانوارهای تحت حمایت به پرداخت مستمری ختم نمی‌شود،افزود: کمیته امداد با ارائه تسهیلات اشتغالزائی و ایجاد فرصت‌های شغلی به مددجویان، سعی کرده است شرایط را برای استقلال اقتصادی و خودکفایی خانوارهای تحت حمایت فراهم کند.

رئیس کمیته امداد شهرستان خوسف همچنین به حمایت دو هزار و 169 حامی از خانوارهای اکرام ایتام و محسنین اشاره کرد و افزود: حامیان نیز طی سال گذشته بیش از 273 میلیون تومان به‌حساب فرزندان معنوی خود پرداخت کردند و امیدواریم در ماه مبارک رمضان شاهد افزایش کمک‌های خیران به خانوارهای تحت حمایت باشیم. انتهای پیام  

۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۳
تعداد بازدید : ۱۰۵
کد خبر : ۳۰۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید