اخبار

ساخت و تامین 134 واحد مسکونی مددجویان خوسفی به صورت جدی دنبال می شود

ساخت و تامین 134 واحد مسکونی مددجویان خوسفی به صورت جدی دنبال می شود
رئیس کمیته امداد شهرستان خوسف از ساخت و تامین 134 واحد مسکونی مددجویان خوسفی طی 10 ماهه سال جاری خبر داد.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد مهران پور، رئیس کمیته امداد شهرستان خوسف گفت: نیاز به سرپناه و محلی امن برای آسایش و گذران زندگی ازجمله نیازهای فطری و اولیه انسان‌ها به شمار می‌رود و با توجه به اینکه امروزه تأمین مسکن از جمله پیچیده‎ترین ‌و مشکل‌ترین مسائل مددجویان و ولی‌نعمتان به شمار می‎آید، کمیته امداد در سال جاری با کمک دولت اقدامات خوبی در بخش مسکن محرومین انجام داده است.
مهران پور در ادامه افزود: از محل برنامه ی احداث پنج هزار واحد مسکونی برای محرومان استان، تعداد 134 واحد مسکونی سهمیه کمیته امداد خوسف بوده است که در10 ماهه نخست امسال طی فازهای 1، 2 و 3 تعداد 100 واحد مسکونی برای مددجویان تحت حمایت خرید ‌شده و یا در حال ساخت است.
 وی گفت: از این تعداد واحدهای مسکونی، 7 مورد خرید مسکن شهری با اعتباری بالغ بر 420 میلیون تومان و نیز 93 واحد ساخت مسکن روستایی با اعتبار چهار میلیارد و 650 میلیون تومان برای مددجویان می باشد.
 وی خاطر نشان کرد:در مجموع برای این تعداد واحد مسکونی سه میلیارد و 435 میلیون تومان بلاعوض و یک میلیارد و 605 میلیون تومان به‌ صورت تسهیلات قرض‌الحسنه تخصیص و پرداخت می شود.
انتهای پیام

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۳۷
تعداد بازدید : ۹۱
کد خبر : ۳,۰۹۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید