اخبار

مشارکت کشاورزان بشرویه ای در پلاک کوبی 217 درخت در طرح شجره طیبه

مشارکت کشاورزان بشرویه ای در پلاک کوبی 217 درخت در طرح شجره طیبه
کشاورزان و دامداران شهرستان بشرویه در جهت کمک به نیازمندان 217 درخت را در قالب طرح شجره طیبه پلاک کوبی کردند.

رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه در دیدار با امام جمعه این شهرستان، گزارشی از زکات جمع آوری شده و اقدامات صورت گرفته ارائه کرد.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قائم عبداللهی، رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه، با اشاره به اینکه هم اکنون 217 اصله درخت درقالب طرح شجره طیبه پلاک کوبی شده است افزود: در آمد حاصل از این درختان، برای کمک به نیازمندان هزینه می شود.

عبداللهی با اشاره به اینکه در ﻃﺮح ﺷﺠﺮه ﻃﯿﺒﻪ ﺑﺎﻏﺪاران یک یا چند درخت را در قالب زکات مستحبی پلاک کوبی و ﺛﻤﺮه درﺧﺘﺎن را ﺑﺎ ﻧﯿﺖ ﮐﻤﮏ ﺑﻪ ﻧﯿﺎزﻣﻨﺪان در اﺧﺘﯿﺎر افراد نیازمند ﻗﺮار می‌دهند، افزود: کشاورزان شهرستان بشرویه از طرح شجره طیبه استقبال خوبی داشتند و این امر را باعث خیر و برکت درختان باغات خود می‌دانند.

وی در ادامه افزود: در سال گذشته کشاورزان و دامداران شهرستان بشرویه بیش از 234 میلیون تومان زکات واجب و مستحبی پرداخت کردند و زکات جمع‌آوری‌شده جهت کمک به احداث مسکن نیازمندان، تامین جهیزیه، تحصیل، درمان و سایر نیازمندی‌های محرومان هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه بر نهادینه شدن فرهنگ پرداخت زکات در بین کشاورزان و دامداران تأکید کرد و افزود: کمیته امداد با همکاری روحانیون اقدام به جمع‌آوری این میزان زکات کرده که امیدواریم با حضور بیشتر در بین مردم و تبلیغ چهره به چهره، افراد بیشتری به پرداخت این فریضه واجب تشویق شده و شاهد رفع محرومیت از خانوارهای نیازمند باشیم.

انتهای پیام

۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۰
تعداد بازدید : ۲۳۳
کد خبر : ۳۱۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید