اخبار

رئیس کمیته امداد منطقه 2 بیرجند اعلام کرد:

بهره‌مندی 300 بیمار صعب‌العلاج از خدمات درمانی منطقه 2 بیرجند

بهره‌مندی 300 بیمار صعب‌العلاج از خدمات درمانی منطقه 2 بیرجند
ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به مددجویان تحت حمایت یکی از شاخص‌ترین اقدامات این نهاد است و هم‌اکنون 300 بیمار صعب‌العلاج از خدمات درمانی کمیته امداد منطقه دو بیرجند، بهره‌مند هستند.

رئیس کمیته امداد منطقه دو بیرجند، گزارشی از فعالیت‌های انجام‌شده در زمینه خدمات درمانی به مددجویان تحت حمایت ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مهدی خزاعی عرب، رئیس کمیته امداد منطقه دو بیرجند گفت: تأمین امکانات درمانی و هزینه‌های ناشی از درمان، صیانت اسلامت و حقوق بیماران خاص و صعب‌العلاج، ایجاد بستری مناسب برای ترویج فرهنگ انفاق و نوع‌دوستی در جامعه و افزایش کارایی و اثربخشی فعالیت‌های کمیته امداد ازجمله اهداف اجرای طرح شفا است.

خزاعی عرب در ادامه افزود: ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به مددجویان تحت حمایت، یکی از شاخص‌ترین اقدامات این نهاد است که به منظور ارتقاء سطح بهداشت، سلامت و درمان خانوار‌های تحت حمایت انجام‌شده و هم‌اکنون 300 بیمار صعب‌العلاج، تحت حمایت کمیته امداد منطقه دو بیرجند هستند.

وی به مشکلات فراوان بیماران صعب‌العلاج اشاره کرد و افزود: کمیته امداد منطقه دو در سال گذشته در جهت دارو ودرمان، هزینه نگهداری، تجهیزات پزشکی بیماران تحت حمایت بیش از 440 میلیون تومان هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد منطقه دو بیرجند همچنین طرح‌های غربالگری، دیابت، بیماری‌های پیشرفته زنان، بینایی‌سنجی، بیماری‌های ارگونومیک، طرح بهسازی فضاهای کارگاهی، طرح آموزش بهداشت به گروه‌های هدف برای زنان و سالمندان را از دیگر خدمات درمانی و بهداشتی به مددجویان تحت حمایت عنوان کرد.

انتهای پیام

 

۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۵
تعداد بازدید : ۴۲۳
کد خبر : ۳۲۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید