اخبار

اجرای طرح پویش بهار مهربانی در شهرستان درمیان

اجرای طرح پویش بهار مهربانی در شهرستان درمیان
رئیس کمیته امداد شهرستان درمیان از اجرای پویش بهار مهربانی با هدف کمک به نیازمندان و مددجویان این نهاد به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، احمد بصیری پور، رئیس کمیته امداد شهرستان درمیان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم خیر و نوع دوست درمیان در کمک به نیازمندان گفت: خیران می توانند برای شرکت در این پویش، کمک های مردمی خود را از طریق سامانه الکترونیکی پرداخت کنند.
بصیری پور با اشاره به اینکه در شرایط کنونی که اقشار ضعیف جامعه که توان و درآمد کمتری دارند و بسیاری از مشاغل آنان تعطیل شده، مشارکت در این پویش می توانند کمک بزرگی به این خانوارهای نیازمند باشد.
وی پرداخت صدقات با استفاده از گوشی تلفن همراه و با شماره گیری #0561*8877* ، ارسال یک پیام بدون متن به سر شماره 8877، شماره گیری تلفن گویای 968877 و مراجعه به سایت امداد به نشانی www.emdad.ir از روش های جدید و نوین این نهاد در راستای کمک به نیازمندان استان در سریعترین زمان ممکن عنوان کرد.
وی اظهار داشت: رعایت اصول بهداشتی، سرعت در انتقال وجوه صدقات، صرفه جویی در وقت و نیروی انسانی، کاهش هزینه ها، پیشگیری از سرقت صدقات توسط سارقان را از مزایای استفاده از روش های الکترونیک و نوین عنوان کرد.
انتهای پیام/

۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۱۸
تعداد بازدید : ۹۶
کد خبر : ۳,۳۴۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید