اخبار

روزانه 313 پرس غذای گرم بین نیازمندان خوسفی توزیع می شود

روزانه 313  پرس غذای گرم بین نیازمندان خوسفی توزیع می شود
رئیس کمیته امداد شهرستان خوسف از توزیع روزانه 313 پرس غذای گرم در بین مددجویان تحت حمایت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محمد مهران پور، رئیس کمیته امداد شهرستان خوسف گفت:گفت: بر اساس تمهیدات اندیشیده شده در ماه مبارک رمضان روزانه تعداد 313 پرس غذای گرم توسط این نهاد با محوریت مرکز نیکوکاری شهر خوسف بین نیازمندان شهرستان توزیع می شود.
مهران پور در ادامه افزود: در پی تاکیدات مقام معظم رهبری در راه اندازی پویش همدلی و کمک مومنانه، برخی سازمان ها پویش هایی را در این زمینه با نام های مختلف راه اندازی کرده اند و کمیته امداد هم در این زمینه اقدام به راه اندازی رزمایش«بخشش ایرانیان» و برنامه «اطعام مهدوی» کرده است.
 وی خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود تا پایان ماه مبارک رمضان حداقل 10 هزار پرس غذای گرم با همکاری خیران در  بین مددجویان و نیازمندان شهرستان توزیع  شود.
وی افزود: مهران پور با بیان اینکه ماه مبارک رمضان بستر بسیار خوبی در راستای کمک به نیازمندان است، تصریح کرد: انتظار می رود در قالب رزمایش بخشش ایرانیان و پویش اطعام مهدوی در طول ماه مبارک رمضان بتوانیم از ظرفیت های افراد خیر و نیکوکار استفاده کنیم.
وی گفت: راه اندازی آشپزخانه مهدوی در قالب برنامه اطعام در سطح شهرستان راه اندازی شده که تحت نظارت بهداشت و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا فعالیت دارند و تا پایان ماه مبارک رمضان از طریق این آشپزخانه غذای گرم تهیه و بین نیازمندان توزیع می شود.
رئیس کمیته امداد خوسف با  بیان اینکه خوشبختانه فعالیت های خوبی در زمینه کمک به نیازمندان در حال انجام است، افزود: خیران این شهرستان نیز حضور بسیار خوبی در پویش های مربوط به کمک به نیازمندان دارند.
وی با بیان اینکه کمیته امداد هر ساله در ماه مبارک رمضان برنامه های خوبی برای اطعام نیازمندان داشته است، خاطرنشان کرد: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا، روش اطعام نیازمندان تغییر کرده است در این راستا خیرین و مردم نیکوکار می توانند حمایت های معنوی خود را به شماره حساب 0105006182003 یا به سرشماره  #0564*8877* بنام کمیته امداد خوسف واریز نمایند.
انتهای پیام/

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰
کمیته امداد، خراسان جنوبی |
تعداد بازدید : ۹۳
کد خبر : ۳,۳۶۶

نظرات بینندگان

منوچهر اسدالهی
۱۳۹۹/۰۲/۱۷ Iran
5
0
0

با سلام - ان شاء الله با کمک خدواند در این مسیر موفق باشند . با تشکر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید