اخبار

بهره‌مندی بیش از 1300 خانوار بشرویه ای از خدمات حمایتی کمیته امداد

بهره‌مندی بیش از 1300 خانوار بشرویه ای از خدمات حمایتی کمیته امداد
هم‌اکنون به یک هزار و 333 خانوار بشرویه ای، از سوی کمیته امداد خدمات حمایتی ارائه می‌شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه در دیدار با امام جمعه این شهرستان ،اقدامات و فعالیت های صورت گرفته به نیازمندان و خانوارهای تحت حمایت را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قائم عبداللهی، رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه گفت: درماه مبارک رمضان با مشارکت خیران هشت هزار پرس غذای گرم در بین نیازمندان و مددجویان تحت حمایت توزیع شد.

عبداللهی در ادامه افزود: هم‌اکنون یک هزار و 333 خانوار بشرویه ای تحت حمایت کمیته امداد هستند که 38 درصد مددجویان را زنان سرپرست خانوار تشکیل می‌دهند و از تمامی خدمات این نهاد در سرفصل‌های آموزشی، بهداشت و سلامت، فرهنگی، اشتغال، حمایت و سلامت،تسهیلات کارگشایی، کمک‌هزینه ازدواج و غیره برخوردار هستند.

وی بابیان اینکه کمیته امداد در قالب طرح‌های مختلف، خدمات‌رسانی به نیازمندان و مددجویان تحت پوشش خود ارائه می‌دهد، افزود: هم‌اکنون یک هزار و 598 حامی از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد حمایت می‌کنند و ماهیانه مبالغی را به حساب ایتام واریز می‌کنند.

رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه هموار سعی کرده است با ارائه خدمات حمایتی به خانوارهای تحت حمایت ضمن حفظ استقلال و کرامت مددجویان،آن‌ها را به سمت توانمندسازی هدایت کند.

انتهای پیام

۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۳:۱۲
تعداد بازدید : ۱۱۳
کد خبر : ۳۸۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید