اخبار

در سال گذشته محقق شد

جذب 100 درصدی اعتبارات اشتغال مددجویان کمیته امداد شهرستان بشرویه

جذب 100 درصدی اعتبارات اشتغال مددجویان کمیته امداد شهرستان بشرویه
طی سال گذشته 100 درصد اعتبارات اشتغالزائی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان بشرویه، جذب و برای 112 نفر فرصت شغلی ایجاد شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه در دیدار با فرماندار این شهرستان، نحوه اعتبارات اشتغالزائی به مددجویان تحت حمایت، طی سال گذشته را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قائم عبداللهی، رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه در این دیدار ضمن قدردانی از تعامل و همراهی همه دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل با این نهاد گفت: اعتبارات اشتغال شهرستان بشرویه در سال گذشته 100 درصد جذب و برای 112 خانوار مددجوی تحت حمایت فرصت شغلی ایجاد شد.

عبداللهی با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از 2 میلیارد 800 میلیون تومان در قالب پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه از منابع صندوق امداد ولایت و منابع بانکی به مددجویان پرداخت‌شده است، افزود: به منظور پایداری و تداوم طرح‌های اشتغال، نظارت بر این طرح‌ها قبل، حین و بعد از اجرای طرح به صورت منظم و دوره‌ای تا 5 سال توسط ناظران این نهاد بازدید و مشاوره و راهنمایی لازم داده می‌شود که هم‌اکنون 565 طرح، تحت نظارت ناظران فنی این نهاد قرار دارد.

رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کسب مهارت‌های لازم به مددجویان تحت حمایت را از اولویت‌های این نهاد در ایجاد اشتغال پایدار عنوان کرد و افزود: در سال گذشته 451 نفر آموزش‌های لازم را فراگرفتند که از این تعداد 159 نفر را زنان و 292 نفر را مردان تشکیل دادند.

 انتهای پیام

۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹
تعداد بازدید : ۱۴۹
کد خبر : ۳۹۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید