اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه عنوان کرد:

پرداخت 280 میلیون تومان هزینه های بهداشتی، درمانی به مددجویان

پرداخت 280 میلیون تومان هزینه های بهداشتی، درمانی به مددجویان

رئیس کمیته امدادامام خمینی شهرستان بشرویه گفت : یکی از رسالت های خطیر این نهادتوجه به بهداشت و سلامت خانواده های محترم تحت حمایت بوده که هر ساله این موضوع در دستور کار امداد قرار دارد.

وی افزود: در سال جاری از محل اعتبارات دولتی و کمک های مردم خیر شهرستان، مبلغ 280میلیون تومان در موضوع بهداشت و درمان برای خانواده های محترم تحت حمایت هزینه شده است .
حلوانی گفت :در حال حاضر تعداد 150 نفر بیمار صعب العلاج از حمایت های این نهاد برخوردار بوده و طی 8 ماهه سال جاری مبلغ 15 میلیون تومان هزینه شده است وی همچنین گفت تعداد 20 نفر از سالمندان تحت حمایت که مشکلات پرستاری و درمانی دارند مرتبا از حمایت های این نهاد برخوردار می باشند.
وی خاطر نشان کرد: درحال حاضرتعداد  200 کودک که دارای اختلال رشد می باشند از حمایت های این نهاد برخوردار ودر طی 8ماهه امسال مبلغ 80 میلیون تومان در قالب سبد غذیی با ارزش هر سبد به مبلغ 100 هزار تومان مساعت گردیده است.
حلوانی با بیان اینکه: از ابتدای امسال تا کنون مبلغ 60 میلیون تومان بابت نسخ درمانی مددجویان پرداخت و تعداد 300 نفر از مددجویان بابت هزینه های بهداشتی به مبلغ 25 میلیون تومان برخوردار گردیده اند ،افزود: در حال حاضرتعداد 79 نفر از مددجویان تحت حمایت در قالب بیمه های اجتماعی از خدمات امداد برخوردار ، که طی این مدت  مبلغ 87 میلیون تومان بابت بیمه افراد مشمول طرح به سازمان تامین اجتماعی پرداخت گردیده است.

همچنین تعداد 90 نفر از مادران باردار و شیر ده نیازمند از حمایت های این نهاد برخوردار می باشند.

۶ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۵۴
تعداد بازدید : ۲۰
کد خبر : ۴,۲۳۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید