اخبار

ارائه خدمات حمایتی به 960 خانوار شهر درح

ارائه خدمات حمایتی به 960 خانوار شهر درح
هم‌اکنون 960 خانوار با جمعیت دو هزار و 900 نفر تحت حمایت این نهاد هستند و طی سه‌ماهه سال جاری بیش از 624 میلیون تومان مستمری به مددجویان تحت حمایت پرداخت‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی خادمی، رئیس کمیته امداد درح گفت: هم‌اکنون 960 خانوار با جمعیت دو هزار و 900 نفر تحت حمایت این نهاد هستند و طی سه‌ماهه سال جاری بیش از 624 میلیون تومان مستمری به مددجویان تحت حمایت پرداخت‌شده است.

خادمی در ادامه با تأکید بر حمایت از خانوار‌های تحت حمایت به خصوص زنان سرپرست خانوار افزود: هم‌اکنون 390 زن سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد درح هستند و خدمات حمایتی به این مددجویان ارائه می‌شود.

وی بهداشت ودرمان، تعمیرات مسکن وساختمان، برگزاری دوره‌های آموزشی، اهدا جهیزیه را از دیگر خدمات حمایتی به مددجویان تحت حمایت عنوان کرد و افزود: تمامی خدمات این نهاد به مددجویان باهدف بهبود وضعیت معیشتی و توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت صورت می‌گیرد.

رئیس کمیته امداد درح تعداد سالمندان تحت حمایت را 560 خانوار عنوان کرد و افزود: این افراد به دلیل کهولت سن، بیماری، از کارافتادگی و عدم توانایی انجام کار تحت حمایت کمیته امداد درح هستند و در سرفصل‌های درمانی و معیشتی به آنان خدمات حمایتی ارائه می‌شود.

انتهای پیام

 

۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵
تعداد بازدید : ۱۲۸
کد خبر : ۴۶۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید