اخبار

بهره‌مندی 176 مددجوی طبسی از مهارت‌های فنی و حرفه‌ای

بهره‌مندی 176 مددجوی طبسی از مهارت‌های فنی و حرفه‌ای
​از ابتدای سال جاری در جهت توانمندسازی مددجویان تحت حمایت 176 نفر از مددجویان شهرستان طبس با معرفی از سوی کمیته امداد، از آموزش‌های رایگان فنی و حرفه‌ای بهره‌مند شدند.

 رئیس کمیته امداد شهرستان طبس، در همایش تخصصی کار و اشتغال، گزارشی از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای ارائه‌شده به مددجویان تحت حمایت ارائه کرد.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حمید بیضی زاده، رئیس کمیته امداد شهرستان طبس برگزاری دوره‌های آموزشی و مهارتی را یکی از مهم‌ترین برنامه‌های حمایتی کمیته امداد عنوان کرد و افزود: برگزاری این‌گونه دوره‌های آموزشی زمینه اشتغال و فعالیت در بخش‌های مختلف اقتصادی برای کلیه مددجویان تحت حمایت و نیازمندان را فراهم می‌کند.

بیضی زاده در ادامه افزود: از ابتدای سال جاری 176 مددجوی تحت حمایت از دوره‌های آموزش اشتغال بهره‌مند شدند، افزود: این دوره‌های آموزشی شامل مهارت‌آموزی، پایدارسازی طرح‌ها، کارآفرینی و حرفه‌آموزی دانش آموزان است که در این جهت 13 میلیون تومان هزینه شده است.

وی با اشاره به طرح استعداد سنجی برای تسهیل شدن مراحل خودکفایی مددجویان تحت حمایت گفت: مددجویانی که دارای شرایط اشتغال هستند، پس از استعداد سنجی و کسب گواهی‌نامه از سازمان فنی و حرفه‌ای می‌توانند از تسهیلات خودکفایی این نهاد تا سقف ۲۰ میلیون تومان برای ایجاد اشتغال پایدار بهره‌مند شوند.

انتهای پیام  

۴ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۳۳
تعداد بازدید : ۱۲۳
کد خبر : ۴۸۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید