اخبار

با مشارکت مؤسسات خیریه صورت گرفت:

توزیع بیش از 1600 سبد غذایی در بین مددجویان تحت حمایت مود

توزیع بیش از 1600 سبد غذایی در بین مددجویان تحت حمایت مود
با مشارکت خیران و مؤسسات خیریه، یک هزار و 655 سبد غذایی به ارزش بیش از 84 میلیون تومان در بین مددجویان تحت حمایت شهر مود، توزیع شد.

رئیس کمیته امداد مود، کمک‌های اهدایی خیران و مؤسسات خیریه به مددجویان تحت حمایت طی سه‌ماهه نخست سال جاری را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد حسینی، رئیس کمیته امداد مود گفت: تعامل و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مؤسسات خیریه و خیران یکی از اولویت‌های کمیته امداد در جهت خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به خانوارهای تحت حمایت است.

حسینی بر بهره‌گیری و استفاده از ظرفیت خیران و مؤسسات خیریه در جهت توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت تأکید کرد و افزود: کمک‌های خیران و مؤسسات خیریه نقش بسیار مهمی در برطرف سازی مشکلات و نیازهای مددجویان دارد.

وی همچنین گفت: طی سه‌ماهه نخست سال جاری با مشارکت خیران و مؤسسات خیریه، 10 هزار پرس غذای گرم در بین خانوارهای تحت حمایت توزیع‌شده است.

وی سبدهای غذایی توزیع‌شده در بین خانوارهای تحت حمایت را شامل برنج، قند، روغن، خرما، گوشت و حبوبات عنوان کرد و افزود: 100 درصد سبدهای غذایی توزیع‌شده، توسط خیران و مؤسسات خیریه به خانوارهای تحت حمایت اهداشده است.

رئیس کمیته امداد مود به ارائه خدمات حمایتی به دو هزار و 846 مددجوی تحت حمایت اشاره کرد و افزود: در مجموع 90 میلیون تومان طی سه‌ماهه نخست سال جاری توسط خیران و مؤسسات خیریه در جهت اطعام و توزیع سبد غذایی در بین خانوارهای تحت حمایت هزینه شده است.

انتهای پیام

 

۷ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۴۰
تعداد بازدید : ۱۵۰
کد خبر : ۴۹۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید