اخبار

حمایت کمیته امداد بشرویه از 171 بیمار صعب‌العلاج

حمایت کمیته امداد بشرویه از 171 بیمار صعب‌العلاج
هم‌اکنون کمیته امداد شهرستان بشرویه به 171 بیمار صعب‌العلاج همچون سرطان، حسی و حرکتی، اعصاب و روان، بیماری‌های عفونی حاد و خونی ، خدمات ارائه می‌کند.

رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه گزارشی از خدمات درمانی به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قائم عبداللهی، رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه گفت: هم‌اکنون کمیته امداد به 171 بیمار صعب‌العلاج همچون سرطان، حسی و حرکتی، اعصاب و روان، بیماری‌های عفونی حاد و خونی خدمات، ارائه می‌کند.

قائم عبداللهی در ادامه تعداد سالمندان تحت حمایت این نهاد را 721 نفر عنوان کرد و افزود: این نهاد از ابتدای سال جاری در جهت تأمین تجهیزات پزشکی، سبد غذایی و هزینه‌های نگهداری سالمندان 12میلیون تومان هزینه شده است.

وی در ادامه افزود: از ابتدای امسال 17 میلیون تومان برای تأمین هزینه‌های بیماران دیالیزی، ام‌اس، پیوند کلیه، تالاسمی، هموفیلی، سرطانی، دیابت، قلبی، اعصاب و روان، سکته مغزی، قطع نخاع، پارکینسون، فلج اندام و آلزایمری هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه همچنین به اجرای طرح شفا توسط این نهاد اشاره کرد و افزود: طی سال گذشته حامیان در قالب طرح شفا 10 میلیون تومان به بیماران صعب‌العلاج تحت حمایت این نهاد مساعدت کردند.

انتهای پیام

 

۲۵ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۸
تعداد بازدید : ۱۹۱
کد خبر : ۵۶۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید