اخبار

بهره‌مندی 1027 دانش آموز شهرستان درمیان از بسته های تحصیلی

بهره‌مندی 1027 دانش آموز شهرستان درمیان از بسته های تحصیلی
با آغاز سال تحصیلی جدید یک هزار و 207 دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد شهرستان درمیان از بسته‌های اهدایی کمیته امداد بهره مند شدند.

رئیس کمیته امداد درمیان گزارشی از توزیع لوازم‌التحریر میان دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد درمیان را هم‌زمان با سال تحصیلی سال جدید ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد بصیری پورگفت: در مرحله اول و دوم جشن عاطفه‌ها مردم شهرستان و خیرین و نیکوکاران از نقاط مختلف کشور، یک‌صد و 60 میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی  به دانش آموزان نیازمند این شهرستان کمک کردند.
وی بیان کرد: از مجموع کمک‌های جمع‌آوری‌شده در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها، بالغ بر یک‌صد میلیون تومان به صورت کالا و از طریق خیرین و نیکوکاران، مساعدت آستان قدس رضوی، سپاه پاسداران و سایر مؤسسات خیریه بوده و پنج میلیون و 300 هزار تومان کمک‌های نقدی دریافتی مردم بزرگوار شهرستان بوده است.
احمد بصیری پور بابیان اینکه کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم در جشن عاطفه‌ها برای تهیه نوشت‌افزار، پوشاک، کیف و کفش دانش‌آموز تحت حمایت و نیازمند کمیته امداد شهرستان هزینه شده است، افزود: یک هزار و 207 دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد شهرستان درمیان بسته‌های لوازم تحریر را هم‌زمان با بازگشایی مدارس دریافت کردند.
رئیس کمیته امداد شهرستان درمیان با اشاره به اینکه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در ۱۱ مهرماه سال جاری و با همکاری آموزش و پرورش برگزار می‌شود، گفت: دانش آموزان در مدارس شهرستان کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را برای تأمین نیازهای ضروری دانش آموزان نیازمند و محروم، به مدارس تحویل و پس از جمع‌آوری 100 درصد وجوه جمع‌آوری‌شده در هر مدرسه به‌حساب همان مدرسه واریزشده تا به دانش آموزان نیازمند همان مدرسه اختصاص یابد.
رئیس کمیته امداد شهرستان درمیان با اشاره به راه‌اندازی ابزار نوین ارتباطی در جذب کمک‌های مردمی  گفت: خیرین و مردم نوع‌دوست می‌توانند از طریق نصب نرم‌افزار سکه و یا شماره‌گیری # 0561*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه، کمک‌های نقدی خود را برای جشن عاطفه‌ها و همچنین صدقه واریز کنند.
انتهای پیام

۱۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۱
تعداد بازدید : ۱۳۳
کد خبر : ۷۳۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید