اخبار

بهره‌مندی بیش از 300مددجو از خدمات آموزش خانواده در شهرستان بشرویه

بهره‌مندی بیش از 300مددجو از خدمات آموزش خانواده در شهرستان بشرویه
طی شش‌ماهه سال جاری بیش از 300 نفر از مددجویان در این شهرستان از کلاس‌های آموزش خانواده بهره‌مند شدند.

رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه گزارشی از خدمات فرهنگی ارائه‌شده به خانوارهای تحت حمایت ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قائم عبداللهی، رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه گفت: خدمات آموزشی باهدف تقویت سبک زندگی اسلامی ایرانی، سوق دادن خانوارها و فرزندان آنان به فراگیری مهارت‌های زندگی و تحکیم بنیان خانواده ارائه می‌شود.
عبداللهی در ادامه افزود: طی شش‌ماهه سال جاری 302 نفر از مددجویان تحت حمایت با شرکت در دوره‌های آموزش خانواده، بامهارت های زندگی آشنا شدند.
وی گفت: آموزش رفتارهای معنوی و مهارت‌های زندگی به خانوارهای تحت حمایت برای اصلاح سبک زندگی و تحکیم بنیان خانواده و نیز ارائه خدمات مشاوره‌ای تحصیلی، شغلی و خانوادگی به صورت فردی و گروهی از مهم‌ترین موضوعات دوره‌های آموزش است.
وی با اشاره به اینکه یکی از راهکارهای اساسی این نهاد برای توانمندی خانواده‌ها ارائه آموزش‌های فردی و گروهی به مددجویان است، اظهار داشت: برگزاری اینگونه دوره های آموزشی با حضور اساتید مجرب حوزه و دانشگاه موجب افزایش سطح فکری و فرهنگی خانوارهای تحت حمایت می شود.
رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه در پایان خاطرنشان کرد: اجرای برنامه‌های آموزشی، تربیتی، مسابقات فرهنگی و قرآنی و اردوهای زیارتی و آموزشی ازجمله برنامه‌های فرهنگی کمیته امداد برای مددجویان است و از ابتدای سال جاری 115 مددجوی تحت حمایت در قالب طرح ”شوق زیارت و اردوهای سراسری به مشهد مقدس و 226 نفر به اردوهای آموزشی تربیتی اعزام‌شده‌اند.
انتهای پیام

۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۷
تعداد بازدید : ۱۶۳
کد خبر : ۸۳۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید