اخبار

نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی عنوان کرد:

دانش‌آموز بسیجی تجلی ایمان، دانایی و ولایتمداری است

دانش‌آموز بسیجی تجلی ایمان، دانایی و ولایتمداری است
به مناسبت 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز، جمعی از دانش آموزان تحت حمایت مجتمع فرهنگی تربیتی غدیر شهرستان سربیشه با نماینده ولی‌فقیه دیدار کردند.

رئیس کمیته امداد شهرستان سربیشه در این دیدار گزارشی از خدمات ارائه‌شده به دانش آموزان تحت حمایت ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید علیرضا عبادی، نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند در جمع دانش آموزان تحت حمایت گفت: یوم‌الله ۱۳ آبان ماه و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، نشان‌دهنده هویت مبارزه با ظلم و ایستادگی در برابر سلطه در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند در ادامه افزود: روحیه مبارزه با آمریکا در طول تاریخ چهل‌ساله انقلاب شکوهمند ایران اسلامی در تمامی توده‌های مردمی و به ویژه نسل جوان به عنوان باور قلبی و اعتقادی آنان همراه بوده و آنچه هم‌اکنون اهمیت ویژه دارد و انتظار است در دانشگاه‌ها، مراکز اندیشه ورز و همچنین فضاهای عمومی مسئله تبیین و تحلیلی رویارویی «انقلاب اسلامی» و «شیطان بزرگ- آمریکای جنایتکار» در چهار دهه گذشته است.
آیت‌الله عبادی دانش آموزان را محور توسعه و پیشرفت در جامعه عنوان کرد و افزود: دانش‌آموز بسیجی تجلی ایمان، دانایی و ولایتمداری است.
 مهدی خادمی، رئیس کمیته امداد شهرستان سربیشه در این دیدار گفت: هم‌اکنون ۶۲۴ دانش‌آموز، دانشجو و طلبه تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سربیشه هستند که از این تعداد ۵۵۰ نفر دانش‌آموز، ۶۳ نفر دانشجو و ۱۱ نفر طلبه هستند.
خادمی در ادامه افزود: ارائه تسهیلات و امکانات لازم برای ادامه تحصیل دانش‎آموزان، دانشجویان و طلاب تحت حمایت، رسیدگی به مسائل آموزشی و تربیتی، برگزاری اردوهای آموزشی از اولویت‌های حوزه فرهنگی کمیته امداد است.
وی به تأسیس مجتمع فرهنگی، تربیتی غدیر کمیته امداد شهرستان سربیشه اشاره کرد و افزود: پذیرش 75 نفر از دانش آموزان مناطق محروم در این مجتمع و ارائه خدمات مختلف از قبیل اسکان، تغذیه و برگزاری برنامه‌های متنوع تربیت شامل برگزاری دوره‌های آموزشی اخلاق، احکام معرفتی، مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی این شهرستان در حوزه‌های مختلف اردوها، آموزش خانواده ارائه نمود.
رئیس کمیته امداد شهرستان سربیشه افزود: از ابتدای سال تحصیلی 595 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد از دوره‌های آموزشی فرهنگی به صورت تخصصی با حضور استاد برجسته در قالب گروه‌های سنی مختلف از قبیل دانش آموزان، دانشجویان، زنان سرپرست خانواده، دختران در آستانه ازدواج بهره‌مند شده‌اند.
خادمی خاطرنشان کرد: اردوهای فرهنگی باهدف تقویت و ارتقاء روزافزون سطح معنوی، تحکیم بنیان خانواده، ایجاد نشاط معنوی و تقویت روحیه خودباوری مددجویان برگزار می‌شود و از تعداد 145 نفر اعزامی تعداد 36 اردوی درون استانی و 109 نفر اردوی خارج از استان بهره‌مند شده‌اند
انتهای پیام

۱۳ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۱۰
تعداد بازدید : ۱۷۹
کد خبر : ۸۸۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید