اخبار

بهره‌مندی بیش از 920 مددجوی خوسفی از دوره‌های آموزش خانواده

بهره‌مندی بیش از 920 مددجوی خوسفی از دوره‌های آموزش خانواده
از ابتدای سال جاری 274 نفر از مددجویان تحت حمایت در قالب طرح شوق زیارت به سفرهای زیارتی اعزام شدند.

رئیس کمیته امداد شهرستان خوسف گزارش از خدمات فرهنگی به خانوارهای تحت حمایت ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد مهران پور، رئیس کمیته امداد شهرستان خوسف طرح شوق زیارت» را ازجمله طرح‌های کمیته امداد عنوان و تصریح کرد: در قالب این طرح، نیازمندانی که تاکنون به اماکن زیارتی مشرف نشده‌اند، در طول سال شناسایی و ساماندهی می‌شوند تا با یاری خیران امکان سفر آن‌ها به عتبات عالیات، مشهد و سایر اماکن زیارتی فراهم شود.
مهران پور فراهم کردن تسهیلات و امکانات لازم برای ادامه تحصیل دانش‎آموزان، دانشجویان و طلاب تحت حمایت، رسیدگی به مسائل آموزشی و تربیتی، برگزاری اردوهای آموزشی و تلاش جهت رشد و اعتلای فرهنگ اصیل اسلامی با برگزاری کلاس‌های آموزشی، انجام کارهای هنری، برگزاری مراسم، مجالس‌ و ارائه مشاوره و راهنمایی را ازجمله فعالیت‌های حوزه فرهنگی کمیته امداد عنوان کرد و افزود: این اردوها در قالب اردوهای دانش آموزی، دانشجویی و خانوادگی برگزار شده است.
وی خاطرنشان کرد: از تعداد 274 مددجوی اعزام‌شده به سفرهای زیارتی 179 نفر به اردوهای داخل استان و 95 نفر به مکان‌های زیارتی خارج از استان اعزام شدند و در این خصوص بیش از 19 میلیون تومان هزینه شده است.
 رئیس کمیته امداد شهرستان خوسف همچنین یادآور شد: منظور تقویت بنیه اعتقادی و دینی و کسب مهارت، تحکیم خانواده و ایجاد نشاط در خانوارهای تحت حمایت از ابتدای سال جاری تعداد 924 نفر مددجو در فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی در موضوعات احکام، همسرداری، سبک زندگی اسلامی، اخلاق اسلامی، فرآیندهای ارتباطی خانواده و اجتماع، مهارت ارتباط سالم و مؤثر و... شرکت کردند.

انتهای پیام

۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷
تعداد بازدید : ۱۴۱
کد خبر : ۸۹۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید