اخبار

توزیع 220 کیلو گوشت قرمز در بین مددجویان کمیته امداد درح

توزیع 220 کیلو گوشت قرمز در بین مددجویان کمیته امداد درح
با مشارکت موسسه خیریه انصار الحجه 220 کیلوگرم گوشت قرمز به ارزش 10 میلیون و 250 هزار تومان در بین مددجویان تحت حمایت درح توزیع شد.

رئیس کمیته امداد درح گزارشی از کمک‌های ارسالی موسسه خیریه انصارالحجه به مددجویان تحت حمایت ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدحسین اطلسی مقدم، رئیس کمیته امداد شهر مرزی درح گفت:کمیته امداد به‌ منظور ترویج فرهنگ احسان و انفاق در جامعه با کمک‌های خیران و مؤسسات خیریه گام‌های مؤثری را برداشته است و اهدای گوشت قربانی در بین خانوارهای بی‌بضاعت، ازجمله برنامه‌های مهم کمیته امداد برای ترویج و تقویت فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه است.
اطلسی مقدم در ادامه افزود: نذورات و گوشت‌های قربانی با حضور کارشناسان سلامت اداره دامپزشکی، دربسته‌های یک تا سه کیلویی متناسب با جمعیت خانوارهای شناسایی‌شده در بین نیازمندان با اولویت ایتام، زنان سرپرست خانوار و بیماران صعب‌العلاج توزیع شد.
وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون 1293 خانوار در قالب سه هزار و 320 نفر تحت حمایت کمیته امداد درح هستند افزود: از این تعداد 469 خانوار سالمند، 343 خانوار زن سرپرست خانوار و 112 خانوار یتیم از خدمات حمایتی این نهاد استفاده می‌کنند.
رئیس کمیته امداد شهر مرزی درح بابیان اینکه از ابتدای سال جاری 44 میلیون تومان توسط موسسه خیریه انصار الحجه به نیازمندان و مددجویان درحی در زمینه‌های مختلف از قبیل: پوشاک، نوشت‌افزار، سبد غذایی کمک شده است افزود: همه ما موظف هستیم کمک‌های نقدی و غیر نقدی و نذورات را بر اساس نیت خیران، در اسرع وقت به دست مستمندان و خانوارهای محروم برسانیم.
انتهای پیام۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۲۲
تعداد بازدید : ۲۳۵
کد خبر : ۸۹۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید