اخبار

ارائه خدمات حمایتی به 999 خانوار سالمند خضری دشت بیاض

ارائه خدمات حمایتی به 999 خانوار سالمند خضری دشت بیاض
هم‌اکنون 999 خانوار سالمند در خضری دشت بیاض از خدمات حمایتی کمیته امداد بهره‌مند هستند.

رئیس کمیته امداد شهر خضری دشت بیاض در بازدید بخشدار این شهر از کمیته امداد، گزارشی از خدمات ارائه‌شده به سالمندان تحت حمایت ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد چرمه، رئیس کمیته امداد شهر خضری دشت بیاض گفت: هم‌اکنون 999 خانوار سالمند تحت حمایت این نهاد هستند که به آنان خدمات حمایتی ارائه می‌شود.
محمد چرمه بر رسیدگی و حفظ منزلت سالمندان جامعه تأکید کرد و افزود: از این تعداد سالمند 628 خانوار در مناطق روستایی و 371 خانوار در شهر سکونت دارند.
وی پرداخت کمک معیشت ماهیانه (مستمری)، خدمات درمانی و رفع نیازهای توان‌بخشی، خدمات مسکن، اعطای وام‌های کارگشایی، کمک‌هزینه ازدواج فرزندان، اعزام به اردوهای زیارتی عتبات عالیات و مشهد مقدس، خدمات اشتغال و نظام‌وظیفه فرزندان تحت تکفل را از دیگر خدمات ارائه‌شده به سالمندان تحت حمایت عنوان کرد.
رئیس کمیته امداد شهر خضری دشت بیاض در ادامه افزود: اهدا سبدهای بهداشتی و تغذیه‌ای به سالمندان مددجو، ارائه برنامه‌های آموزشی با محوریت سلامت، نشاط و بهبودی شیوه‌های زندگی سالمندی، از دیگر خدمات ارائه‌شده به سالمندان تحت حمایت است.
خسروی بخشدار نیمبلوک در بازدید از خدمات و فعالیت های کمیته امداد گفت: خدمت به مردم در هر عرصه ای قابل ستایش است، اما خدمت به محرومان و نیازمندان از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
وی با اشاره به اینکه رفع مشکلات نیازمندان کاری ارزشمند است، افزود: طی سال های گذشته کمیته امداد در بحث توانمند سازی خانوارهای تحت حمایت اقدامات موثری را برداشته است و این موضوع می توانند در استقلال اقتصادی مددجویان و خودکفایی آنان تاثیر گذار باشد.
انتهای پیام

۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸
تعداد بازدید : ۱۳۰
کد خبر : ۹۵۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید