دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۰:۳۵
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۶۲۲۴۳
گزارشگر : ۷۹

برپایی 71 پایگاه حامی یابی در خراسان جنوبی

(یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷) ۱۰:۳۵

در شب‌های پرفضیلت قدر 71 پایگاه حامی یابی باهدف آشنایی و جذب خیران در طرح‌های شفا، اکرام ایتام و محسنین در خراسان جنوبی برپا می‌شود.

معاون توسعه مشارکت های مردمی خراسان جنوبی ، در استانه شب های قدر ، برنامه ها و پایگاه های حامی یابی این نهاد در سطح استان را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد رفیعی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی خراسان جنوبی گفت: همه‌ساله این نهاد درماه مبارک رمضان بوپژه شب‌های قدر پایگاه‌های حامی یابی طرح‌های اکرام ایتام، محسنین، طاها، کوثر و شفا را درکنار مساجد، حسینیه ها برپا می‌ شود.

رفیعی در ادامه افزود: این طرح ملی و خداپسندانه فرصت مناسبی است که فرد یا افرادی به عنوان حامی به صورت داوطلبانه حمایت از یک یا چند فرزند یتیم برای مدت یک یا چند سال با کمک ماهیانه حداقل 50 هزار تومان مشارکت کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی خراسان جنوبی تعداد ایتام تحت حمایت را سه هزار و 48 یتیم عنوان کرد و افزود: جذب و نگاهداشت حامیان از ضروری‌ترین اهداف این نهاد است و امیدواریم با توجه به ارتباط پایدار و مشارکت هر چه بیشتر خیران و حامیان، شاهد خدمات‌رسانی بیشتر به خانوارهای نیازمند باشیم.

وی طرح محسنین را حمایت از خانوارهای نیازمند دارای سرپرست عنوان کرد و افزود: هم اکنون 9 هزار و 396 حامی در طرح محسنین از چهار هزار و 270 فرزند، حمایت می‌کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: حامیان طرح‌های شفا، اکرام ایتام و محسنین در سال گذشته 12 میلیارد و 729 میلیون تومان به ایتام، خانوارهای محسنین و بیماران نیازمند کمک کردند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۲۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید